Bezpłatne warsztaty Super Mama w Krakowie

Dodano: 22 października 2014r.

Tagi: , ,

plakatW najbliższą sobotę, 25 października 2014 r. w Krakowie odbędzie się akcja skierowana do obecnych i przeszłych rodziców pod nazwą Super Mama. Podczas spotkania będzie możliwość spotkania ze specjalistami z zakresu opieki prenatalnej, poporodowej i laktacyjnej.

Dieta w ciąży i po porodzie, przechowywanie krwi pępowinowej, karmienie piersią czy pierwsza pomoc niemowlakom – to główne tematy pierwszej akcji Super Mama. Podczas spotkania z rodzicami, oprócz fachowej wiedzy i porad, będzie można porozmawiać z kwalifikowaną położną czy też otrzymać wsparcie od doradcy laktacyjnego.

– Postanowiliśmy podarować aktualnym i przyszłym rodzicom zupełnie bezpłatne konsultacje
z osobami, które na co dzień pomagają mamom w najważniejszych i często najtrudniejszych chwilach rodzicielstwa. Takie wsparcie jest szczególnie cenne przy pierwszym potomku, kiedy znaków zapytania jest bardzo wiele – mówi Monika Galon z Dziecięcego Centrum Handlowego Entliczek.

Na wszystkich uczestników akcji czekają prezenty od marki Canpol, Medela i Chicco oraz kącik zabaw dla dzieci. Partnerami inicjatywy jest Szkoła Rodzenia Picolino, Dietetyk w Krakowie – Monika Bigoś, Doradca laktacyjny – Magdalena Słaby oraz Bank Komórek Macierzystych.

Więcej szczegółów na wydarzeniu na Facebooku.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij