Kreatywne bajki, ogrody na dachu i joga w Concordia Design

Dodano: 17 października 2014r.

Tagi: , , ,

W najbliższą niedzielę 19 października 2014 r. w poznańskim Concordia Design w ramach Rodzinnej Niedzieli odbędą się trzy różne atrakcje.

Kraetywne_czytanieKreatywne Bajek Opowiadanie – Rodzinna niedziela

Podczas warsztatów z kreatywnego opowiadania bajek z Centrum Edukacji Dziecięcej dowiecie się, że czytanie książek nie musi być nudne: połączone z rysowaniem, skakaniem a nawet z mini spektaklem staje się niezapomnianą przygodą, której najmłodsi nigdy nie mają dość.

Wiek: bez ograniczeń

Godzina: 13.00 – 16.00

Prowadzenie: Centrum Edukacji Dziecięcej

Cena: bezpłatne

Mala_wielka_architekturaMała, wielka architektura. Ogrody pod chmurami – warsztaty

Mała, Wielka architektura to cykl warsztatów podczas których uczestnicy spróbują stworzyć prawdziwy ogród na dachu. Na początku dzieci obejrzą specjalnie przygotowaną prezentację, następnie same przystąpią do dzieła. Podczas interaktywnej gry dzieci dowiedzą się, co będzie działo się w bajkowym, podchmurnym ogrodzie.

Wiek: 8-12 LAT

Godz: 11.00-13.00

Cena: 35zł

Prowadzący: Emilia Schudy / architekt

Zapisy: kids@concordiadesign.pl

JOGAJoga Kundalini dla dzieci

Yoga Kundalini to aktywność dla dzieci oraz rodziców i opiekunów. Dzieci bawią się podczas zajęć jogi jednocześnie rozwijając się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo. Zajęcia zwiększają ich koordynację ruchową, elastyczność, umiejętności grupowe, poczucie własnej wartości i koncentrację. Dzieci odkrywają całe spektrum rzeczy, które mogą robić z swoim ciałem: rozciągać się, skakać, być cicho lub głośno, utrzymywać balans, zginać się, skręcać ciało, odpoczywać, być samemu i w grupie, skupiać się, rozpoznawać swoją siłę, być elastycznym, śpiewać, oddychać,poznawać własne ciało. Lekcje Kundalini Yoga dają możliwość współuczestnictwa rodziców, a co za tym idzie niepowtarzalną okazję do bliskości

Prowadzący: Agnieszka Lugierska

Dla rodziców i dzieci wiek: 4+

Ilość dzieci: 12 (dziecko plus opiekun)

Cena: pojedyncze spotkanie – 35zł (cena rodzic dziecko)

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij