Stwórz niepowtarzalną galerię zdjęć na ścianie

Dodano: 18 grudnia 2014r.

Tagi:

Urządzanie własnego mieszkania czy domu to wbrew pozorom zadanie niełatwe. Olbrzymia ilość dostępnych na rynku produktów dekoracyjnych powoduje, że czasami trudno zestawić ze sobą poszczególne elementy wyposażenia w taki sposób, by tworzyły spójną kompozycję.

Idealnie urządzone pomieszczenie powinno być przytulne, funkcjonalne, oddające indywidualny charakter domowników. By taki efekt osiągnąć, wiele osób decyduje się skorzystać z pomocy profesjonalnego dekoratora wnętrz. Jest to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu lub umiejętności urządzania pomieszczeń, a chcieliby, aby ich mieszkanie urządzone było w sposób wyjątkowy i niebanalny. Dobry dekorator wnętrz z pewnością jest w stanie zadbać o to, by dane pomieszczenia były przytulne i funkcjonalne, jednak każdy osobiście musi pomyśleć o detalach, które podkreślą wspomniany wcześniej indywidualny charakter domowników.

Fotografie jako element dekoracyjny

Takimi detalami mogą być np. rodzinne fotografie zrobione w czasie ważnych wydarzeń lub uroczystości. Prawidłowo dobrane ramki na zdjęcia powinny być dopasowane do tematyki fotografii w taki sposób, by przykuwać uwagę i wzbudzać zainteresowanie odwiedzających dom czy mieszkanie. Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem, pełniącym funkcję dekoracyjną, jest tzw. multirama, czyli zestaw ramek, tworzących razem wspólną całość. Zestaw taki umożliwia stworzenie na ścianie wyjątkowej i niepowtarzalnej galerii zdjęć. Ramki można układać w sposób dowolnie wybrany lub skorzystać z gotowych wzorów, przygotowanych przez producenta. W tym drugim przypadku montaż multiramy ogranicza się do przyłożenia szablonu wzoru na ścianie, na której mają się znaleźć fotografie, zamocowaniu dołączonych do zestawu zawieszek, a następnie powieszeniu i wypoziomowaniu ramek. Montaż zajmuje niewiele czasu, a przy umiejętnym dobraniu fotografii efekt potrafi być znakomity. Tego typu proste, ale niebanalne rozwiązania nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter, przez co domownicy czują się w nich dobrze, potwierdzając tezę, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij