Kosmiczna podróż z Profesorem Wodorkiem.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza dzieci 4 maja na podróż po wszechświecie z Profesorem Wodorkiem. W ramach bezpłatnych, kosmicznych warsztatów najmłodsi poznają odpowiedzi na pytania:

  • jak wygląda kosmos,
  • czemu warto dbać o planetę Ziemię,
  • dlaczego warto zdrowo się odżywiać.

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na zdobywanie cennej wiedzy. Przekonają się o tym wszyscy rodzice, których pociechy wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Bajkowe niedziele”. Podczas spektaklu teatralnego dzieci dowiedzą się między innymi, jak wygląda życie na planetach, na których nie przestrzega się podstawowych reguł, takich jak dbanie o środowisko, utrzymywanie porządku w swoim otoczeniu czy właściwe odżywianie się. Mali widzowie sami będą mogli ocenić, które postępowanie jest dobre, a które nie. Maluchy stworzą także wyjątkową ekipę ratunkową i wraz z bohaterami spektaklu będą rozwiązywać napotkane problemy.

Auchan Częstochowa

Atrakcją dla odkrywców przestrzeni kosmicznej będą także kreatywne warsztaty, podczas których mali podróżnicy przygotują między innymi statek kosmiczny. Wyruszą nim w podróż po naszym układzie słonecznym, poznając wszystkie znajdujące się w nim planety. Na dłuższą chwilę uczestnicy zajęć zatrzymają się na planecie Ziemia, gdzie sprawdzą swoją wiedzę o jurze krakowsko-częstochowskiej, a także nauczą się rozpoznawać kierunki świata. Maluchy odkryją także tajemnice wody i wykonają drobne eksperymenty z tym płynem.

Kiedy: 4 maja. W warsztatach artystycznych będzie można wziąć udział od godziny 14.00 do godziny 17.00, zaś spektakl teatralny rozpocznie się o godzinie 17.00
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej. . Udział we
Cena: Bezpłatnie

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij