Casting do banku twarzy w Łodzi – „czekamy na babcie, dziadków i wnuki”

Dodano: 21 stycznia 2011r.

Tagi: , ,

W dniu dzisiejszym godzinach od 10.00 do 16.00 w CKK Eternia (Łódź, Sienkiewicza 65) odbędzie się casting od banku twarzy Eternity Group. Jak mówi pani Ania z Eternity Group „Uwaga: czekamy przede wszystkim na: Babcie, Dziadków i ich Wnuki. :)”

Eternity Group to agencja artystyczna, zajmująca się zarówno organizacją eventów (takich jak tematyczne festiwale, parady, itp.), jak i ich „oprawą” – udostępnianiem artystów, cyrkowców, szczudlarzy, mimów… Funkcjonuje również jako agencja castingowa, przeprowadzająca castingi na zlecenie (np. dla łódzkiej Filmówki), jak i gromadząca własny „bank twarzy”. Osoby, które w tym banku twarzy się znajdują, w razie propozycji zewnętrznych zostają skierowane do filmów, seriali, reklam itp.

Od miesiąca Eternity Group prowadzi w Łodzi Centrum Kultury Kreatywnej „Eternia”. W Centrum miejsce dla siebie znajdują aktorzy, modele, cyrkowcy, tancerze, plastycy i wszyscy Ci, którzy dopiero szukają swojej drogi artystycznej, lub też są jedynie odbiorcami kultury. „Eternia” to trzy piętra aktywnej i kreatywnej Sztuki (galeria sztuki, klubokawiarnia „Stara Szwalnia”, koncertownia, miejsca dla teatrów offowych).

Dokładne informacje można uzyskać pod poniższym numerem telefonu.

CKK Eternia
tel. 0609846215

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij