Bezpłatne warsztaty w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Dodano: 15 października 2014r.

Tagi: , ,

W niedzielę 19 października w godzinach 10.00-14.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie w ramach finału akcji „Miejsce przyjazne maluchom” odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci.

W programie m.in. nauka origami, którą poprowadzą przedstawiciele Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Będzie też można także przymierzyć kimono, zrobić japońską karteczkę i pobawić się pieczątkami. Dzięki „Robotowo. Plac Rozwoju” dzieci wezmą udział w kreatywnych warsztatach łączących zabawy konstrukcyjne klockami LEGO DUPLO z ruchowymi i rytmiczno-muzycznymi.

Dorota Kawecka i Natalia Malinowska razem z maluchami stworzą ekologiczne zabawki. Alicja Karczmarska-Strzebońska wspólnie ze Skrzatem zabierze najmłodszych w podróż do krainy bajek i nauczy latania na miotle. Z kolei Famiga przygotowała zajęcia sensoryczne oraz ruchowe. Dzięki Lemon Fitness maluchy będą mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach fitness o godz.11.00. Dodatkowo patron medialny akcji radio KRK.FM przygotowało dla najmłodszych od godz. 12.00 warsztaty radiowe.

 

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij