Wyniki konkursu „MamoTata”

Dodano: 26 lutego 2013r.

Tagi: , ,

Witajcie! Mamy wyniki naszego konkursu, w którym do wygrania były dwie książki autorstwa Jeremy’ego Howe – „MamoTata”. Wasze wypowiedzi bardzo nam się podobały, serdecznie dziękujemy Wam za szczerość i otwartość. Wiemy, że rodzinna miłość ma dla Was ogromne znaczenie i wiemy, że Wasze reakcje na treść książki będą przepełnione prawdziwymi emocjami! Pierwszy egzemplarz książki trafi do Pani Ani Korzenieckiej-Klisz, której serdecznie dziękujemy nie tylko za opisanie rodzinnej miłości, ale i zaprezentowanie jej w całej okazałości.

„rodzina i miłość 🙂 kocham swoją rodzinę jest dla mnie wszystkim dla dobra dla tego domowego ogniska zrobię wszystko 🙂 wszyscy dla siebie znaczymy wiele dla siebie zrobimy wiele każdy z osobna dba o siebie na wzajem. robimy wszystko abyśmy byli szczęśliwi 🙂 szanujemy się ufamy sobie dużo rozmawiamy przytulamy lubimy wszystko razem robić nie nudzimy się w swoim towarzystwie zawsze coś mamy do zrobienia nigdy nam się buzie nie zamykają 🙂 kochamy się 🙂 „

Rodzinna miłość

 

Drugi egzemplarz trafi do Pani Malwiny Wołowskiej, której wypowiedź bardzo szczera i osobista – pokazuje, jak ważne jest rodzinne ciepło, które otrzymujemy od pierwszych chwil życia.

” Rodzinna miłość? Z pewnością każdy ma swoją własną definicję i na pewno każda definicja jest dobra o ile jest prawdziwa. Dla mnie rodzinna miłość to coś czego w moim rodzinnym domu było mało. Może to kwestia czasów w jakich się wychowywałam a może po prostu nieumiejętności moich rodziców do stworzenia rodzinnego ciepła.Nie winię ich za to, im też nie było łatwo. Moja mama została porzucona w wieku 5 lat przez swoją matkę i była wychowywana przez ciotkę. Rodzice pobrali się młodo i zaraz po ślubie pojawiłam się ja. Równie szybko się rozstali. Teraz mam własną rodzinę i stworzenie atmosfery miłości i zrozumienia to dla mnie priorytet. Wraz z mężem stworzyliśmy (póki co) 3 osobową rodzinę i każdy na każdego w każdej sytuacji może liczyć. Staramy się aby nasza córka znała nie tylko pojęcie „rodzinnej miłości” ale także czuła tą miłość i wiedziała, że jest dla rodziców prawdziwym skarbem oraz aby wiedziała, że zawsze może liczyć na pomoc rodziców. Mam też nadzieję, że uda nam się wpoić jej to pojęcie na tyle, abyśmy to my mogli czuć się potrzebni i kochani jako staruszkowie”.

Serdecznie Wam dziękujemy i prosimy przesłać swoje dane na adres konkurs@jestemrodzicem.pl.

Już wkrótce – kolejna niespodzianka:-)

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij