Recenzja domku edukacyjnego “Friends on the Move” firmy Wader

Z wielką przyjemnością wracamy do tematu recenzji zabawek z Wadera. Na przełomie kwietnia i maja zabawkę Domek edukacyjny z serii “Friends on the Move” – otrzymała od nas Pani Malwina Wołowska. Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam galerię zdjęć, które Pani Malwina zrobiła swojej córeczce – podczas zabawy oraz dołączyć przesłaną przez nią obiektywna recenzję zabawki! Przypominamy jednocześnie, że już w krótce będzie można u nas wygrać kolejna zabawkę do testowania!

Recenzja Pani Malwiny:

„Kiedy otrzymałyśmy „Domek edukacyjny WADER” do testowania moja córka Nadia (15m) długo przyglądała się zarówno domkowi jak i klockam znajdującym się w zestawie. Po chwili zaczęła, a raczej próbowała, powkładać klocki do różnokształtnych dziurek. Wychodziło jej to z różnym skutkiem, zazwyczaj metodą prób i błędów doprowadzała do włożenia klocków do domku.  Pokazałam córci o co w tym wszystkim chodzi i mała z ogromnym zainteresowaniem testowała domek.  Po jakimś czasie wpadła na pomysł jak rozłożyć domek i powrzucała do niego klocki od dołu. W tym momencie zabawka dostała ode mnie dużego plusa, ponieważ dzieki niej moja córcia nauczyła się, że skoro coś jest trudne do zrobienia to mozna znależć inny sposób wykonania zadania.

Z punktu widzenia rodzica, który to właśnie powinien decydować o wyborze zabawki, domek edukacyjny WADER zdał egzamin celująco.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, ze zabawka jest w 100% bezpieczna. klocki nie są za małe, przez co dziecko nie ma mozliwości połknięcia, któregoś z nich. Prosta a zarazem solidna budowa zapewnia dziecku bezpieczną zabawę.

Kolejną rzeczą, która zwróciła moja uwagę jest to, że kazdy z klocków pasuje tylko do jednego otworu przez co dziecko nie ma możliwości mylenia kształtów co jest bardzo istotne kiedy maluch dopiero się ich uczy.

Bardzo podobają mi się kolory domku oraz klocków. Są stonowane i dzięki temu dziecko nie bawi się tylko wybranymi klockami (zdarza się tak gdy niektóre kolory są intensywne). W tym wypadku wszystkie są „traktowane” jednakowo.

Wykonanie domku jest nie tylko solidne ale i łatwe do utrzymania w czystości. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzieci (w tym też moja córcia:) ) bawią się często podczas jedzenia więc to jak zabawka „zachowuje się” podczas czyszczenia jest niezwykle istotne.

Mojej córci również badzo podoba się domek WADER. Sama po niego chętnie sięga, a po kilku próbach wkładania klocków do domku udaje jej się to bez problemu.

Zdecydowanie polecam zakup Domku Edukacyjnego WADER rodzicom oraz ich pociechom.”

Serdecznie dziękujemy za przesłanie nam swojej recenzji oraz zdjęć.

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij