Poszukiwania Rycerzy Okrągłego Stołu – IKEA w Łodzi

Dodano: 01 lipca 2012r.

Tagi: , , ,

IKEA Łódź (ul. Pabianicka) zaprasza do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 11 lat. Sesje zdjęciowe będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 20.00 w Restauracji przy kąciku dla dzieci. Zapisy z wyprzedzeniem nie są wymagane, ale organizatorzy zastrzegają, że czas, jak i liczba dzieci, którym może być zrobione zdjęcie jest ograniczona. Każdy dzień to inny bohater, w którego pomogą wcielić się najmłodszym profesjonalni fotografowie.

Dziecięce marzenia zawsze warte są spełnienia, dlatego IKEA Łódź pobudza wyobraźnię maluchów. Między 18 a 22 czerwca odbędą się profesjonalne sesje fotograficzne dla dzieci w niezwykłych strojach. 5 zwycięskich zdjęć z małymi, łódzkimi bohaterami trafi w sierpniu na billboardy w naszym mieście.

Wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji zostaną opublikowane na profilu IKEA Łódź na Facebooku i za pomocą specjalnej aplikacji będzie można głosować na swoich faworytów. Na oddanie głosu na śpiącą królewnę czy dzielnego rycerza będziemy mieli czas od 26 czerwca do 6 lipca.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij