Kampania edukacyjna „Odblaskowi.pl”.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza na spotkanie w ramach kampanii edukacyjnej Odblaskowi.pl, propagującej zasady bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach. Akcja skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Podczas spotkania, organizatorzy będą przekonywali, że wystarczy niewielka zmiana naszych zachowań na drodze, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Warto zacząć od poprawy widoczności na drodze oraz przejściu dla pieszych i nosić elementy odblaskowe. Taki gadżet umieszczony na ubraniu sprawia, że kierowca widzi pieszego lub rowerzystę już z odległości 150 metrów! Dzięki temu jest w stanie szybciej zareagować i np. rozpocząć hamowanie samochodem.

kampania edukacyjna

odblaskowi

Wszyscy, którzy w najbliższą niedzielę 31 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Częstochowa, otrzymają odblaskowe opaski. Najmłodsi będą mogli:

  • wziąć udział grach edukacyjnych,
  • rozwiązać krzyżówki i rebusy,
  • wziąć udział w zajęciach plastycznych, których tematem będzie bezpieczne poruszanie się po drodze i zachowanie na przejściu dla pieszych.

Z kolei dla dorosłych przygotowano specjalne edukacyjne broszury. Dodatkowo na stronie internetowej www.akademia.odblaskowi.pl będzie dostępna platforma e-learningowa, dzięki której dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wzbogacić swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.

Kiedy: 31 sierpnia, w godzinach od 11.00-17.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Częstochowa, przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej.
Cena: Bezpłatnie.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij