Cykl bezpłatnych warsztatów i spektakli teatralnych „Teatr na widelcu”.

Dodano: 01 stycznia 2014r.

Tagi: , , , ,

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza 5 stycznia do galerii handlowej, gdzie odbędą się wyjątkowe, bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci, którym towarzyszyć będzie spektakl pt. „O smoku i królu leniuchu”. Pod okiem profesjonalnych aktorów teatralnych najmłodsi uczestnicy spotkania „Teatr na widelcu” dowiedzą się, jak wygląda praca w teatrze oraz jak budować fabułę za pomocą teatralnych kukiełek. Maluchy biorące udział we wspólnej zabawie będą miały również niepowtarzalną okazję,
aby wcielić się w bajkową postać. Atrakcją z pewnością będą również pełne magii sztuczki iluzjonisty czy quiz wiedzy o teatrze, podczas którego maluchy będą mogły sprawdzić swoją wiedzę. W specjalnym kąciku plastycznym młodzi artyści stworzą oryginalne maski karnawałowe. Do pełnego przygód świata fantazji przeniesie wszystkich również spektakl teatralny pt. „O smoku i królu leniuchu”. Choć dzieci odwiedzi smok, maluchy nie mają się czego bać – zielony stwór będzie nieproszonym gościem jedynie na zamku leniwego króla Histeriusza. Co wyniknie z faktu, że cała królewska świta umyka przed niezapowiedzianym wizytatorem?

Kiedy: 5 stycznia. Warsztaty teatralne i zabawy z najmłodszymi rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 18.00, natomiast spektakl „O smoku i królu leniuchu” odegrany zostanie o godzinie 17.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej.
Cena: Bezpłatnie.

Auchan Częstwochowa

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij