Bezpłatne spotkanie edukacyjne dla rodziców: „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”

Dodano: 23 maja 2014r.

Tagi: , , ,

Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci w 2014 kontynuuje kampanię społeczno-edukacyjną pod hasłem „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy rodziców i lekarzy w zakresie moczenia nocnego u dzieci oraz przełamanie funkcjonujących na ten temat stereotypów. Ma ona też za zadanie popularyzację wśród nich serwisu edukacyjnego moczenieudzieci.pl zawierającego kompendium wiedzy i porad w zakresie moczenia nocnego u dzieci. Patronat Honorowy nad kampanią objął Rzecznik Praw Dziecka, natomiast Patronat Merytoryczny – Polskie Towarzystwo Pediatryczne. Planowane działania w ramach kampanii mają zasięg ogólnopolski i potrwają do końca 2014 roku. Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot radiowy, layouty prasowe, baner internetowy, które zachęcają do szybkiego zgłoszenia się z dzieckiem moczącym się w nocy do lekarza pierwszego kontaktu celem dokonania diagnostyki i ustalenia odpowiedniego leczenia.

spotkanie edukacyjne

Uczestnicy spotkań edukacyjnych będą mieli okazję spotkać się z lekarzami specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem moczenia nocnego u dzieci oraz uzyskać odpowiedzi na interesujące ich zagadnienia.

Terminy spotkań edukacyjnych i konsultacji lekarskich:

Łódź

  • spotkanie edukacyjne dla rodziców – 29 maja, godz. 16:00, hotel Holiday Inn, ul. Piotrkowska 231/231, parter, sala Festiwalowa
  • konsultacje lekarskie – 31 maja oraz 21 czerwca, gabinety NZOZ TRI-medica, ul. Rzgowska 281/289

Warszawa

  • spotkanie edukacyjne dla rodziców – 10 czerwca, Centrum Konferencyjne Zielna, ul Zielna 37, wejście C, piętro VI

Zgłoszenie uczestnictwa oraz więcej informacji pod numerem telefonu 500 210 107 lub e-mailem kampania@uronef.pl Zapisy na indywidualne konsultacje lekarskie będą odbywać się bezpośrednio po spotkaniu edukacyjnym.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij