Bezpłatne „Przedszkole Mediów”

WRO Art Center zaprasza rodziców i dzieci na bezpłatne niedzielne pokazy filmów animowanych. Pokazy są organizowane w ramach cyklu „Przedszkole Mediów”. Najbliższe spotkanie związane będzie z „Jesienią w Cudownym Świecie Janoscha – O Sznuddlubuddlu”.

W drugim odcinku z cyklu „Cudowny Świat Janoscha” dzieci poznają kolejnych jego mieszkańców. Tym razem będzie to sympatyczna rodzina krasnoludów Sznuddlibuddli – tata, mama i ich dwoje dzieci: córeczka Sznudel-Zuza i synek Sznudel, a także jego przyjaciel Sznudel-Konik, który uwielbia jeść słodkie kwiatki ogórecznika.

Janosch jest autorem ponad 300 przetłumaczonych na wiele języków, w tym polski, książek dla dzieci, a stworzone przez niego oryginalne ilustracje własnych tekstów stały się inspiracją dla serii animowanych filmów telewizyjnych oraz pełnometrażowych filmów kinowych.

Cudowny Świat Janoscha to cykl premierowych pokazów podczas Niedzielnych Poranków Filmowych, realizowany przez WRO we współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie. Wszystkie filmy są lektorowane na żywo, a podczas niektórych pokazów przewidywane są lektorskie niespodzianki!

Organizatorzy – pokazy bajek wyświetlają w każdą niedzielę o 12.30!

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij