Bajkowa niedziela w Auchan w Częstochowie

W niedzielę 5 padździernika 2014 r. w Centrum Auchan w Częstochowie w ramach „Bajkowych niedziel” odbędą się zajęcia dla najmłodszych, która główną tematyką będzie Wielka Brytania. Maluchu dowiedzą się jak wysoki jest Big Ben, czym jest Stonehenge, a także co widać z London Eye, a także wezmą udział w licznych zabawach i animacjach. Atrakcją będą także zajęcia z języka angielskiego. Maluchy poznają kilka podstawowych zwrotów, a także poszukają na mapie miejsc, w których mówi się w tym języku. W kąciku plastycznym zaś powstanie wyjątkowa brytyjska flaga, którą maluchy wykleją z kolorowych serwetek.

Czeka na nie także barwne i zabawne przedstawienie teatralne  pt. „Latający kufer”, opowiadające historię chłopca, który nie dotrzymał danego wcześniej słowa. Podczas przedstawienia mali widzowie będą mogli podziwiać nie tylko aktorów, lecz także barwne jawajki oraz pacynki. Scenografia i muzyka przeniesie zaś każdego do egzotycznych krajów dalekiego wschodu.

 

Animacje dla dzieci odbędą się w godzinach 14.00 – 18.00. Spektakl teatralny odegrany zostanie o godzinie 17.00. Wstęp wolny!

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij