Wakacje w Czarodziejskim Lesie „Småland”

Dodano: 07 lipca 2013r.

Tagi: , , , ,

IKEA Łódź zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat przez cały lipiec i sierpień na tygodnie tematyczne organizowane w Czarodziejskim Lesie „Småland”. Dzięki zabawie w dziecięcym parku IKEA Łódź, dzieci nie tylko przeżyją niezapomnianą, wakacyjną przygodę, ale też będą mogły wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. W kąciku zabaw IKEA Łódź w każdy tydzień wakacji odbywają się wyjątkowe animacje, dzięki którym dzieci poznają mnóstwo ciekawych miejsc i odmiennych kultur. W lipcu i sierpniu wszyscy, którzy odwiedzą Czarodziejski Las „Småland” dowiedzą się jak wyglądało życie na Dzikim Zachodzie, w starożytnej Grecji oraz w indiańskiej
wiosce. Będą mieli okazję poszukać zaginionej Atlantydy, zbudować ogromną rakietę i polecieć nią w kosmos, a także poznać kulturę Japonii. Natomiast pod koniec sierpnia dzieci biorące udział w warsztatach w Lesie „Småland” dowiedzą się jak bezpiecznie wrócić do szkoły.

Harmonogram atrakcji:

  • 8-14 lipca – Dziki Zachód (Dzieci rozwiązują różne zagadki i zadania. Za odwagę i spryt otrzymują odznakę szeryfa)
  • 15-21 lipca – Grecka Olimpiada (Na wszystkie dzieci czekają sportowe konkurencje, a dla dziewczynek przygotowany zostanie pokaz mody prosto z Grecji)
  • 22-28 lipca – Zaginiona Atlantyda (Mali odkrywcy otrzymają mapę i wyruszą na poszukiwanie zaginionego miasta)
  • 29 lipca – 4 sierpnia – Kierunek Hawaje (Dzieci otrzymają hawajskie kwiaty, nauczą się jak przygotować owocowe drinki i zatańczyć hawajski taniec)
  • 5-11 sierpnia – W indiańskiej wiosce (Dzieci nauczą się budować indiański szałas, tworzyć pióropusz i inne indiańskie ozdoby)
  • 12-18 sierpnia – Kosmiczna wyprawa (W tym tygodniu dzieci zbudują wspólnie dużą rakietę i wyruszą w kosmiczną podróż wzdłuż mlecznej drogi)
  • 19-25 sierpnia – Tydzień Japoński (Dzieci poznają kulturę Japonii, dowiedzą się jak zrobić owocowe sushi i poznają typowo japońskie zabawy)
  • 26 sierpnia – 1 września – Wracamy do szkoły (Dzieci dowiedzą się jak dobrze przygotować się do szkoły i przygotują plan lekcji na nadchodzący rok)
  • 2-8 września – Bezpieczny powrót do szkoły (W pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego dzieci dowiedzą się czym dokładnie zajmuje się straż pożarna, policja i pogotowie oraz jak bezpiecznie podróżować do i ze szkoły).

Kiedy: lipiec- sierpień 2013
Gdzie: Ikea Łódź, ul. Pabianicka 255, 93-457 Łódź
Cena: Bezpłatne

Podróże dla najmłodszych

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij