Seria zabawek „Edu” – edukacyjne klocki Wadera.

Wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka, to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie dla rodziców. Każdy chciałby, aby taki gadżet obok intrygujących kolorów i ciekawych dźwięków,  dodatkowo kształtował i rozwijał umiejętności dziecka. Na co rodzice szczególnie zwracają uwagę? Najważniejsza w tej nauce jest gwarancja bezpieczeństwa i jakość wspierających tę naukę zabawek, dzięki którym dzieci chętnie poznają kształty, dźwięki, kolory, a także mogą rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne!

Seria „edu”

Z całą pewnością rodzice mogą zaufać zabawkom z serii „edu”, które pochodzą z licencyjnej serii zabawek polskiego producenta – firmy Wader! Kolekcja prezentowanych kloców spełniła wszystkie niezbędne wymagania, aby otrzymać certyfikat bezpieczeństwa zabawek dla dzieci od trzeciego roku życia. Dodatkowym atutem, który przemawia za dobrą jakością wytwarzanych przez firmę produktów, jest ich solidna i mocna konstrukcja, bardzo atrakcyjna cena i polskie pochodzenie. Zabawki doskonale spełniają swoją rolę w malutkich rączkach – są kolorowe, zabawne, odporne na mocne i gwałtowne uderzenia i bardzo edukacyjne. Klocki należą także do tych z niewielu zabawek, które uczą poprzez zabawę i to przez wiele długich godzin.

W dziecięcym świecie kolorowych klocków

Niezwykle kreatywne przedmioty kuszą swoim wyglądem i funkcjami wspomagającymi prawidłowy rozwój każdego dziecka. Seria, którą nasza redakcja „Jestem Rodzicem” otrzymała do oceny i przetestowania złożona jest między innymi z klocków – „Listki”, „Jeżyki” oraz „Funny”. Dodatkowo otrzymaliśmy także letni zestaw do piasku, który składa się z 6 elementów do zabawy. Wszystkie te zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, urzekają pięknymi i ciepłymi kolorami, sprawiają wrażenie niezwykle solidnych i wytrzymałych.

„Klocki listki” to zestaw, który umożliwia budowanie różnych kształtów, figur – jednym słowem wszystkiego, na co pozwala wyobraźnia dziecka. Zabawka fajnie usprawnia zdolności manualne dziecka i stymuluje jego kreatywne myślenie.

Wader

„Klocki funny” to kolorowy zestaw zabawek, który tworzą m.in. części w kształcie główek zwierząt, takich jak: żyrafa, pies, kotek, koń, małpka, papuga, zając i słoń, które w połączeniu z innymi klockami idealnie układają się w postać wybranego zwierzątka. Łatwe w składaniu, bezpieczne.

Wader

„Klocki jeżyki” tworzą solidne klocki, które kształtem przypominają szczoteczki. System montażu ułatwia wzajemne łączenie elementów tworząc większe budowle. Możliwość tworzenia konstrukcji i figur – bez ograniczeń.

Wader zabawki

Letni zestaw do piasku, który składa się z elementów wykonanych przy użyciu technologii IML (In Mould Label), gdzie zastosowana grafika jest wtopiona bezpośrednio w plastik, będąc w ten sposób nieusuwalną. Wysokiej jakości tworzyw sztuczne, odporne na warunki atmosferyczne, sprawia, że zabawkę można przechowywać przez cały rok np. w ogródku czy na balkonie. Kolorowe i zabawne elementy dostarczą maluchom świetnej zabawy w piasku!

Naszym zdaniem

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni funkcjonalnością i praktycznością otrzymanych zabawek. Spełniają swoją edukacyjną rolę, kształtują wyobraźnię, rozwijają kreatywność i pozwalają na szukanie różnych rozwiązań. Uważamy, że dodatkowym atutem Wadera jest tworzenie zabawek od podstaw w polskiej fabryce, co znacznie podnosi ich jakość i bezpieczeństwo. Każda zabawka ma jednak plusy i minusy, a kolory i różne kształty to nie wszystko. Wiele natomiast zależy od dzieci i indywidualnej opinii rodziców! Pociechy są bardzo różne i czasami w niesamowicie dziwny sposób użytkują posiadane zabawki.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij