Łódź:Dzień Dziecka w Ikea!

IKEA Łódź zaprasza na Dzień Dziecka, który będzie trwał przez cały miesiąc. Jest to doskonała okazja do kreatywnej zabawy i gotowe pomysły na weekendy pełne atrakcji.  W każdą sobotę i niedzielę czerwca na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek. Twórcze warsztaty, a także to co dzieci lubią najbardziej – malowanie twarzy, słodka wata cukrowa i popcorn! Specjalnie dla najmłodszych przygotowane zostały weekendy tematyczne, podczas których wszystkie chętne maluchy będą miały okazję wziąć udział w ekologicznych warsztatach, dowiedzą się jak skonstruować wiatraki i zabawki z ORIGAMI, a także przygotują ozdoby kwiatowe i wianki.
Każdemu weekendowi przyświecać będzie inny motyw przewodni i inne atrakcje.Warsztaty odbywać się będą w kąciku dla dzieci w Restauracji IKEA.
W programie od 31 maja do 2 czerwca w godzinach od  11:00 do 18:00 (Tylko w ten weekend do każdego dania dziecięcego lody gratis!)

  • Malowanie twarzy
  • Zaplatanie warkoczyków
  • Studio tatuażu z henny
  • Zwierzątka wyplatane z balonów
  • Centrum waty cukrowej
  • Centrum popcornu – możliwość własnoręcznego przygotowania torebki lub rożka na popcorn
  • Konkursy z nagrodami

W programie od 8 czerwca do 9 czerwca w godzinach od  11:00 do 18:00
Zielono nam – natura to wielki dar . Warsztaty ekologiczne dla najmłodszych. Akcja zrealizowana wspólnie z Fundacją Ośrodka Edukacji Ekologicznej i firmą Remondis Electrorecycling.

W programie od 15 czerwca do 16 czerwca w godzinach od  11:00 do 18:00
Wiatr jest naszym przyjacielem. W ten weekend dzieci zamienią się w prawdziwych konstruktorów. Wspólnie z animatorami stworzą własne latawce i wiatraki, które wykorzystują siłę wiatru.

W programie od 22 czerwca do 23 czerwca w godzinach od  11:00 do 18:00
Łódzkie wianki i szwedzka tradycja. Najmłodsi poznają szwedzką tradycję Midsommar, czyli święta zwiastującego przesilenie letnie, przypadające 24 czerwca.

W programie od 29 czerwca do 30 czerwca w godzinach od  11:00 do 18:00
Ryby jemy, zdrowo żyjemy. Weekend poświęcony zdrowemu żywieniu. Propagowanie jedzenia ryb, zwłaszcza wśród najmłodszych.

Kiedy: 31 maja, 2, 8,9,15,16,22,23, 29,30 czerwca, w godzinach od 11:00 do 18:00
Gdzie: IKEA Łódź, Pabianicka 255, Łódź
Cena: Bezpłatne

Ikea, Dzień dziecka

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij