„Friends On The Move” – najbezpieczniejsza inspiracja do zabawy z Waderem!

Dodano: 18 kwietnia 2012r.

Tagi: , , , ,

Każdy rodzic pragnie kształtować i rozwijać umiejętności swojego dziecka już od pierwszego roku życia. Najważniejsza w tej nauce jest gwarancja bezpieczeństwa i najwyższa jakość wspierających naukę zabawek, dzięki którym dzieci poznają kształty, dźwięki, kolory, rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne!

Rodzice z powodzeniem mogą zaufać nowej i licencyjnej serii zabawek polskiego producenta – firmy Wader! Kolekcja „Friends On The Move” spełniła wszystkie niezbędne wymagania, aby otrzymać certyfikat bezpieczeństwa zabawek dla najmłodszych dzieci. Dodatkowym atutem, który przemawia za dobrą jakością wytwarzanych przez firmę produktów, jest ich solidna i mocna konstrukcja, bardzo atrakcyjna cena i polskie pochodzenie. Zabawki doskonale spełniają swoją rolę w malutkich rączkach – są kolorowe, zabawne, odporne na mocne i gwałtowne uderzenia i bardzo edukacyjne.

Całą serię tworzą sympatyczne afrykańskie zwierzątka, które od początku staną się przyjaciółmi wszystkich pociech i zabiorą je w magiczną podróż do świata wyjątkowych, przyjaznych, pastelowych barw i przeróżnych kształtów, w którym maluchy rozpoczną naukę połączoną z fantastyczną zabawę!

Spełniając oczekiwania wielu rodziców Wader stworzyło kolekcję prostych, ale niezwykle kreatywnych zabawek, które czarują swoim wyglądem i funkcjami wspomagającymi prawidłowy rozwój każdego dziecka. Niezastąpiona w tym procesie jest oczywiście obecność opiekunów! Zabawki stworzone są z myślą o dzieciach od pierwszego roku, które doskonale poradzą sobie z rozszyfrowaniem zasad działania danej zabawki, ale mimo to – właśnie rodzice powinni pokierować prawidłowym i właściwym pokazaniem użyteczności posiadanych przedmiotów.

Seria, którą nasza redakcja „Jestem Rodzicem” otrzymała do oceny i przetestowania złożona jest między innymi z edukacyjnego domino, klocków, kręgli, aut budowalnych (traktor i cysterna) oraz edukacyjnego domku. Wszystkie te zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, urzekają pięknymi i ciepłymi kolorami, sprawiają wrażenie niezwykle solidnych i wytrzymałych.

Domek edukacyjny “Friends on the Move” to według nas dobra zabawka od pierwszego roku życia, ale oczywiście używana do zabawy razem z towarzystwem osoby dorosłej! Zabawka jest doskonała do nauki i rozwijania umiejętności logicznego myślenia, szukania różnych rozwiązań, sprytu, konsekwencji, a także cierpliwości. Pobudza wyobraźnię dziecka oraz jego ciekawość. Rozwija koordynację i pomaga nauczyć współpracy rączki ze wzrokiem. Dziecko musi dopasować kształty (10 elementów) do okienek w domku i wepchnąć klocki do środka! Łatwe otwieranie spodu pozwala na kontynuowanie zabawy od początku. Bezproblemowe wkładanie kształtów do środka tylko bardziej może zachęcić dziecko do zabawy.

 

 

Edukacyjne domino „Friends on the Move” – doskonała i niezwykle bezpieczna zabawka dla każdego dziecka już od dwunastego miesiąca! Rozwija kreatywność, uczy koncentracji, pobudza do logicznego myślenia, ale przede wszystkim pozwala małemu podróżnikowi, który chętnie wędruje z różnymi przedmiotami – na swobodne przemieszczanie się i kontynowanie zabawy w kilku miejscach! Całość składa się z czterech części, które mają różne kształty i dziecko musi je do siebie tak dopasować, aby utworzyły kwadrat. Różne wzory wspomagają naukę kształtów zarówno poprzez dotyk, jaki i obserwację wzrokową. Ciekawa kombinacja z kolorami przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie!

 

 

 

 

 

 

 

Kręgle „Friends on the move” – to także według nas zabawka, którą z powodzeniem mogą bawić się wszystkie maluchy, a nawet i starsze dzieciaki! Wspaniałym pomysłem będzie zorganizowanie zabawy w formie zawodów razem z rodzicami! Kręgle zachęcają do zabaw ruchowych, rozwijają spryt, logiczne myślenie, umiejętności motoryczne, uczą trzymania, turlania lub kopania piłki, która musi pokonać przeszkodę! Kręgle są doskonałym wstępem do zabaw przyczynowo -skutkowych. Jeżeli rodzice zorganizują małe zawody, pokażą maluchowi, na czym polega taka zasada – żeby trafić w kręgiel trzeba odpowiednio w niego rzucić piłeczką. Kolorowe kręgle z Wadera (9 kolorów i dwie piłeczki – kule) na pewno zachęcą dzieci do takiej zabawy! Sprawiają wrażenie bardzo solidnych i wytrzymałych, są małe, a więc nie zajmują dużo miejsca i są bardzo lekkie, więc maluch nie będzie miał problemu z ich strącaniem.

Klocki “Friends on the Move” – tak jak wszystkie testowane przez nas zabawki Wadera – klocki również posiadają bardzo praktyczne opakowanie, które zajmuje mało miejsca i pozwala na swobodne przechowywanie w dowolnym miejscu. Zestaw 33 kolorowych klocków w różnych kształtach pozwala na zabawę dla dzieci od pierwszego roku życia. Wszystkie klocki oprócz swoich „nauczycielskich” właściwości rozwojowych mają jeden wspólny i bardzo ważny cel – dostarczyć fantastycznej zabawy. Według nas klocki, które sprawdziliśmy – doskonale się do tego nadają! Dzięki nim dzieci mogą budować wszystko to, co podpowiada im wyobraźnia, a dodatkowo unikalne kształty pozwalają na stworzenie konstrukcji, która rzeczywiście będzie przypominała, na przykład prawdziwy domek autko lub zamkową wieżę!

Auta budowlane „Friends on the Move” (traktor i cysterna) – według nas bardzo ciekawa zabawka, która może malucha zachęcić zarówno do zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu! Autka są duże, kolorowe i funkcjonalne. Traktorek ma z przodu ruchomą łyżkę, która może się świetnie sprawdzić w piaskownicy, a cysterna stwarza możliwości wlewania wody i wsypywania piasku do środka! Problem mogą jedynie stanowić gumowe opony, które przy chwili nie uwagi opiekunów mogą zostać przez maluchy pogryzione. Są one wykonane z niezwykle mocnych materiałów i wyglądają na bardzo solidnie, jednak bardzo ambitne i pracujące maluchy poradzą sobie bez problemu ze zamianą takich opon lub przynajmniej próbując mogą je uszkodzić. Autka mają zamontowane zaczepy z przodu i z tyłu, co umożliwia swobodne łączenie ze sobą innych modeli samochodzików.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni funkcjonalnością i praktycznością otrzymanych zabawek. Uważamy, że dodatkowym atutem Wadera jest tworzenie zabawek od podstaw w polskiej fabryce, co znacznie podnosi ich jakość i bezpieczeństwo. Każda zabawka ma jednak plusy i minusy, a kolory i różne kształty to nie wszystko. Wiele natomiast zależy od dzieci i indywidualnej opinii rodziców! Pociechy są bardzo różne i czasami w niesamowicie dziwny sposób użytkują posiadane zabawki. Rodzice, którzy aktywnie wspomagają rozwój dziecka będą kontrolować, aby maluch nie eksperymentował z wkładaniem części, na przykład z domku edukacyjnego do buzi – żeby nie zranił sobie przy tym warg i dziąseł – znajdzie się i takie dziecko, któremu taki maleńki klocuszek utkwi w buzi – dlatego zwracamy uwagę, że każda zabawka jest dla dziecka, ale należy wskazać właściwe jej zastosowanie i zwracać uwagę na to, co zwłaszcza te najmniejsze dzieci z tymi zabawkami lubią robić. Wiemy jednak, że są takie dzieci, które takimi zabawkami w ogóle się nie zainteresują, ale za to godzinami będą układały klocki i przez myśli im nie przejdzie, żeby sprawdzić czy są odporne na gryzienie!

 

Dlatego teraz Wy drodzy rodzice otrzymacie od nas szansę na przetestowanie i wyrażenie indywidualnej opinii o tych zabawkach.

Jeśli chcecie otrzymać od nas zabawkę firmy “Wader do przetestowania”, którą jest “friends on the move” – domek edukacyjny, to musiecie napisać nam w jakim wieku jest Wasz maluch i przekonać nas – dlaczego to właśnie Wasz skarbuś powinien taki prezent dostać! Prosimy o udzielenie odpowiedzi w formie komentarza pod naszym artykułem. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 kwietnia! Ogłoszenie wyników podamy na naszej stronie 23 kwietnia! Wzięcie udziału w programie testowania jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia na naszej stronie.

To jednak nie wszystko! Rodzice, którzy uwiecznią na wysłanym do nas zdjęciu, jak maluch testuje nową zabawkę oraz dodadzą do tego subiektywną opinię na temat jej użytkowania – będą mieli dodatkową szansę na wygranie kolejnej zabawki do testowania!

Zabawkę firmy “Wader” można wygrać także w naszej zabawie – szczegóły w zakładce “Konkurs”! 

 

 

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij