eduRobot – bezpłatne zajęcia dla małych konstruktorów (Kraków)

Dodano: 06 czerwca 2012r.

Tagi: , , , ,

Nowo otwarty oddział eduRobot w Krakowie zaprasza 9 i 10 czerwca w ramach Dni Otwartychna bezpłatne zajęcia dla dzieci!

Zespół eduRobot zorganizował cykl warsztatow, podczas których dzieci dadzą upust swojej konstruktorskiej pasji tworząc i ożywiając roboty. Odkryją, że dzięki robotyce można nauczyć się angielskiego. A przede wszystkim zobaczą jak wspaniała może być zabawa edukacyjnymi zestawami klocków LEGO. Na Małych i dużych Konstruktorów czekają następujące atrakcje:

Wstęp do Ligi Robotyki – nauka konstruowania i programowania robota mobilnego, który będzie strzelał. Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, w sobotę od 10:30 do 12:30.
Walki SUMO – Zawody Robotów – nauka konstruowania, rozbudowywania i zabawa robotami mobilnymi. Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, w sobotę od 12:45 do 13:45.
Rodzinne Warsztaty Mały Konstruktor – zajęcia dla wszystkich, którzy kochają zabawę edukacyjnymi zestawami LEGO WeDo. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat i rodziców, w sobotę od 14:15 do 15:15.
Mały Konstruktor – nauka konstruowania i ożywania robotów zbudowanych z edukacyjnych zestawów LEGO WeDo. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat, w sobotę od 15:30 do 16:30.
Mały Konstruktor po Angielsku –  angielski z robotami, czyli warsztaty, podczas których dzieci uczą się nowych słówek konstruując roboty z kolorowych klocków LEGO WeDo, w sobotę od 16:45 do 18:15.

Dziecko na zajęcia można zapisać drogą on-line!

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij