Bezpłatne warsztaty z projektowania ubrań dla dzieci w Sosnowcu

Dodano: 07 października 2014r.

Tagi: , ,

Modowa sobota dla dzieci w CH Auchan Sosnowiec_plakatKoszulki z oryginalnymi wzorami, barwne kreacje z bibuły oraz biżuterię z koralików – to wszystko będą mogły zaprojektować dzieci podczas spotkania pt. „Modowa sobota dla dzieci” w sosnowieckiej galerii handlowej Auchan. W najbliższą sobotę (11 października 2014 r.) mali projektanci będą również mogli zaprezentować swoje dzieła przed publicznością. Na najciekawsze projekty czekają nagrody!
Podczas zajęć mali projektanci stworzą własnoręcznie oryginalne koszulki. Za pomocą japońskiej techniki shibori – polegającej na barwieniu odpowiednio zgniecionych lub skręconych tkanin – oraz specjalnych markerów do malowania na tkaninie uczestnicy warsztatów naniosą na materiał wymarzone wzory. Spotkanie będzie także wspaniałą okazją, aby z kolorowej bibuły wykonać wymyślne kreacje, a z barwnych koralików i sznurków stworzyć pomysłową biżuterię.
W międzyczasie maluchy będą również mogły wspólnie z rodzicami wziąć udział w licznych konkurencjach sprawnościowych oraz zabawach muzycznych. Uczestnicy będą mieli za zadanie między innymi w jak najkrótszym czasie skompletować pary skarpetek, jak najszybciej powiesić na sznurze pranie oraz sprawnie ubrać manekina na określoną porę roku. Każdy będzie mógł także wziąć udział w kursie chodzenia po wybiegu oraz tańczenia polki.
Spotkanie zwieńczy pokaz stworzonych przez małych projektantów dzieł, a także wyłonienie zwycięzcy konkursu na najciekawszą koszulkę, strój z bibuły oraz biżuterię. Na autorów najciekawszych projektów czekają atrakcyjne upominki. Pokaz mody zakończy wspólne odtańczenie ludowego tańca.

 

Koszulki do malowania będzie można bezpłatnie uzyskać w godzinach 10.00 – 11.00. Warsztaty tworzenia koszulek, strojów z bibuły oraz biżuterii potrwają od godziny 10.00 do godziny 12.00. Animacje muzyczne oraz sprawnościowe odbędą się w godzinach 10.00-11.30, zaś pokaz prac oraz wyłonienie zwycięzców konkursu rozpocznie się o godzinie 11.45. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij