Bajkowe tajemnice Japonii dla najmłodszych.

„Bajkowe niedziele” w Centrum Handlowym Auchan do doskonała okazja do odkrywania różnych sekretów. Tym razem najmłodsi odkryją sekrety Japonii podczas bezpłatnych warsztatów dla dzieci. Najmłodsi dowiedzą się:

  • jak sprawnie posługiwać się pałeczkami do ryżu,
  • jak rozpoznać japońskie znaki kaligraficzne,
  • jak stworzyć lampion szczęścia.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Bajkowe niedziele” maluchy, które spędzają lato w mieście, wyruszą także w teatralną podróż do krainy kwitnącej wiśni. Ceremonia picia herbaty, kimona czy origami – to tylko niektóre skojarzenia dotyczące Japonii, jakie przychodzą na myśl. W niedzielę 3 sierpnia najmłodsi goście galerii handlowej Auchan będą mogli poznać ich więcej. Wszystko dzięki spotkaniu pt. „Podróż do Japonii”, które odbędzie się w ramach cyklu „Bajkowe niedziele”. Przy wydzielonym w galerii handlowej stanowisku każdy będzie mógł także nauczyć się prawidłowego korzystania z  pałeczek do jedzenia czy rozpoznać wybrane japońskie znaki kaligraficzne. W kąciku plastycznym natomiast powstaną japońskie wachlarze oraz lampiony szczęścia. W ruch pójdą papier, krepina, kolorowe farbki oraz naklejki o różnych kształtach. Swoją wiedzę o Japonii uczestnicy będą mogli sprawdzić podczas quizu z nagrodami.

Auchan
Najmłodsi podróżnicy będą mogli odkryć tajemnice tego kraju, jego zwyczaje oraz wyjątkową atmosferę dalekiego wschodu dzięki przedstawieniu teatralnemu pt. „Japońska baśń o dobrym sercu”. Niezwykłej opowieści o odmiennym podejściu dwójki bohaterów do otaczającego ich świata, starciu dobra ze złem oraz potrzebie harmonii będą towarzyszyć muzyka, pieśni i tradycyjny taniec. Przeniosą one wszystkich widzów do fascynującej krainy Orientu.

Japonia

Kiedy: 3 sierpnia. Animacje, konkursy i zabawy odbędą się w godzinach 14.00 – 18.00. Spektakl teatralny odegrany zostanie o godzinie 17.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej. Udział we
Cena: Bezpłatnie

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij