Bezpłatny spektakl „Supełki – strachy z szafy”

Dodano: 15 października 2014r.

Tagi: ,

Jakie strachy zamieszkują szafę Hortensji i czy naprawdę należy ich się bać – odpowiedzi na te i wiele innych pytań odnajdą wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę 19 października 2014 r. odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego spektaklu mali widzowie wyruszą w teatralną podróż, podczas której poznają sposoby na walkę ze swoimi lękami.

Akcja opowieści toczy się w Supełkowie, wiosce zamieszkałej przez Supełki. To tu, pewnego dnia Hortensja słyszy tajemnicze dźwięki dobiegające z jej szafy. Wraz z przyjacielem Emilem postanawia sprawdzić, co powoduje ten hałas. Co zrobią bohaterowie, kiedy odkryją, że w garderobie skrywa się potrzebujący ich pomocy Strach Gęsia Skórka? Czy ich magiczna podróż do domu straszydła zakończy się sukcesem pomimo wieku nieprzewidzianych zdarzeń?

Spektakl teatralny pt. „Supełki – strachy z szafy” to zabawna i pouczająca opowieść. Podczas spotkania z odważnymi bohaterami mali widzowie przekonają się, że czasem nie warto się bać, a to, co wydaje nam się straszne może być jedynie wynikiem naszej wyobraźni. Różnorodność postaci, a także obecność na scenie zarówno aktorów, jak i lalek zapewni maluchom i ich rodzicom wyjątkową rozrywkę.

Przedstawienie odegrane będzie w ramach cyklu comiesięcznych spotkań teatralnych pt. „Bajkowe niedziele”. Do końca roku, raz w miesiącu, najmłodsi goście galerii handlowej Auchan w Piasecznie zapraszani będą przed scenę teatralną, gdzie aktorzy zaprezentują różnorodne, pełne emocji i przygód opowieści.

Spektakl pt. „Supełki – strachy z szafy” zostanie odegrany trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w atrakcji jest bezpłatny!

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij