Bajkowy weekend w Concordia Design.

Dodano: 23 września 2014r.

Tagi: , , , ,

Na najbliższy weekend organizatorzy z Concordia Design przygotowali mnóstwo kolorowych i niezwykle bajkowych atrakcji. Będzie można wziąć udział w:

  • nauce projektowania 3D,
  • wycieczce do świata elfów,
  • porannych interaktywnych grach,
  • opowieściach prawdziwych superbohaterek i superbohaterów – dziadków i babć.

Harmonogram rodzinnego weekendu:

  • 27 września, godzina od 11:00 do 14:00. „Autodesk. Projektowanie 3D„- warsztaty projektowe. Zajęcia dla dzieci w wieku 10 – 14 lat. Cena za jedne zajęcia wynosi 35zł. Na zajęcia trzeba przynieść swój komputer! Na każdych zajęciach, uczestnicy zostaną oswojeni z programami do projektowania w technice 3D. Każde zajęcia są nieco inaczej sprofilowane i opierają się na nauce innego programu. Pierwsze zajęcia noszą nazwę „Mój wymarzony Dom”. Podczas nich każdy młody programista-projektant stworzy model swojego wymarzonego domu za pomocą programu 123 D DESIGN. Celem pierwszych warsztatów jest nauka rysunku w konkretnym programie graficznym.
Concordia Design

Autodesk

  • 28 września. „Mali warsztatowcy” – poranne zabawy, mali odkrywcy – warsztaty dla najmłodszych. Cena: pojedynczo – 35zł (cena za dziecko i opiekuna). Zajęcia dla dzieci w wieku 0-3 lata. Grupa młodsza 6-17 msc godz. 9.00-10.30, 18msc – 3 lata godz. 11.00-12.30. Mali odkrywcy to cykl spotkań dla małych dzieci i ich opiekunów podczas których będzie czas na poznanie nowego miejsca, powitanie, na wspólne opowiadanie bajek, na twórczą pracę rąk i nie tylko, na przekąskę i pożegnanie. Wszystko to w rytmie dzieci i z czynnym udziałem dorosłych. Każde spotkanie związane będzie  z innym tematem, a z nim z kolei nowe aktywności, rekwizyty i bodźce. Podczas zabaw uczestnicy wspólnie ćwiczą sprawność motoryczno-manualną, mowę i komunikację, percepcję słuchową, spostrzeganie wzrokowe, pamięć i koncentrację.
Concordia Design

Mali Odkrywcy

  • 28 września, godzina od 13:00 do 16:00. „Miasto Elfów czyli Elfia Rodzinna Niedziela„. Cena: 10zł, 15zł za rodzeństwo. Następna Rodzinna Niedziela zostanie poświęcona na odkrywanie wszystkich tajemnic związanych ze światem Elfów. Uczestnicy postarają się znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Czy elfy żyją naprawdę? Jak wyglądają? Jak są ubrane? No i przede wszystkim – jak wyglądają ich małe, elfie domki? Uczestnicy elfiej przygody będą skonstruować z materiałów plastycznych oraz liści, mchu i patyków prawdziwe, elfie miasteczko.
ConcordiaDesign

Elfy

  • 29 września, godzina od 17.30 do 19:00. „BabciaMEN„, warsztaty w ramach festiwalu ” W Poznaniu lubimy czytać”. Dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Cena: 20 zł Czy wszystkie dzieci wiedzą, ile niezwykłych opowieści znają ich dziadkowie? Czy zastanawialiście się, co by się stało gdyby z takich historii stworzyć opowiadanie w zaskakującej formie komiksu? W ramach festiwalu „W Poznaniu lubimy czytać” zapraszamy na warsztaty dla seniorów i dzieci. BabciaMen – czyli zostań superbohaterem dla swoich wnucząt. Babcie i Dziadkowie staną się prawdziwymi bohaterami dla swoich wnucząt! Opowiedzą niesamowicie wciągające historie, tylko takie najprawdziwsze które wydarzyły się naprawdę. Dzieci na tej podstawie, stworzą komiks, a może same będą miały kilka historii do opowiedzenia?
Concordia Design

Babcia Men

Kiedy: 27- 29 września
Gdzie:Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
Cena: Podana przy poszczególnych warsztatach.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij