Atrakcyjny weekend w Concordia Design.

Dodano: 16 września 2014r.

Tagi: , , ,

Concordia Design przygotowała mnóstwo rodzinnych atrakcji na kolejny wrześniowy weekend. Będzie pyszne oglądanie pracy profesjonalnych kucharzy, wspólny, rodzinny obiad i gry planszowe. Dodatkowo wspólne lekcje jogi, spotkania teatralne i rycersko-królewskie przebieranki.

Concordia Design

gry

  • 20 września: Książeczka Bajeczka – spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Blum, w godzinach 10:00 – 11:00, 11:30 – 12:30.  Spektakl dedykowany dzieciom w wieku 1- 5 lat. Cena: 35 zł (dziecko + rodzic). Sprzedaż biletów odbywa się przed samym spektaklem na podstawie wcześniejszych rezerwacji.

“Książeczka Bajeczka” rozwija kreatywność uczestników, którzy poszukują bajki mieszkającej w ogromnej księdze.Wędrówka rozpoczyna się dzięki wyobraźni zamkniętej w kartkach, literach, kolorach i kształtach. Spektakl bazuje na teorii teatru inicjacyjnego.

  • 21 września: Kuchnia w ruchu, godziny od 13:00 do 16:00. Co niedzielę w Concordia Taste szef kuchni będzie gotował obiad „na żywo”. W restauracji stanie pierwsza w Polsce mobilna stacja kulinarna Food Lab, a przy niej kucharz, z którym będzie można porozmawiać i zamówić to, co lubi się najbardziej. Oprócz mobilnej stacji na sobotnie i niedzielne popołudnie przewidziano wiele innych atrakcji. Cena: 10 zł, 15 zł rodzeństwo.
Concordia Design

Książeczka Bajeczka

Przed, w trakcie lub po obiedzie, każdy chłopiec będzie mógł stać się na chwilę rycerzem, a dziewczynka księżniczką. Uczestnicy zabawy dostaną mapę skarbów. Będą z niej odczytywać wskazówki, a potem odszukiwać kolejne elementy potrzebne do zbudowania zamku. Z skarbów, które odnajdą powstanie prawdziwy zamek godny każdej księżniczki i rycerza!

Nieco później organizatorzy odkryją przed dziećmi i rodzicami fascynujący świat gier planszowych i wielogodzinnej wspólnej zabawy – idealny pomysł na spędzanie długich, jesiennych wieczorów. Zapewniamy, że gry planszowe to dużo więcej niż Chińczyk.

  • 21 września: Śpiewanki – koncert Studia Teatralnego Blum, w godzinach 10:00 – 11:00, 11:30 – 12:30. Cena: 35zł (dziecko + rodzic). Zapisy: kom: 666 987 001, e-mail: marketing.blum@gmail.com. Sprzedaż biletów odbywa się przed samym spektaklem na podstawie wcześniejszych rezerwacji.

Muzyka i dźwięki są fundamentalnym elementem dla rozwoju każdego malucha. Muzykowanie i obcowanie z muzyką to naturalna potrzeba każdego dziecka. Widzowie podczas „Śpiewanek” wspólnie z twórcami przedstawienia wyruszą do krainy dźwięków. Nośnikiem emocji i nastrojów staje się tu przede wszystkim ludzki głos. Połączenie zabawy głosem oraz śpiewu z dźwiękami wydobywanymi z niezwykłego instrumentu: dużych kolorowych cymbałków (dzwonków chromatycznych) – daje świetny pretekst do wspólnej zabawy w muzykowanie.

  • 21 września: Yoga Kundalini – zajęcia dla dzieci z rodzicami, w godzinach 16:00 – 17.30. Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 4- 7 lat. Cena: 35.00zł (cena za dziecko i rodzica). Yoga Kundalini to zajęcia dla dzieci i rodziców. Dzieci bawią się podczas zajęć yogi jednocześnie stając się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo bardziej zrównoważone.
Concordia Design

Yoga

Lekcje zwiększają dziecięcą koordynację ruchową, elastyczność, umiejętności grupowe, poczucie własnej wartości i koncentrację.  Dzieci odkrywają całe spektrum rzeczy, które mogą robić: rozciągać się, skakać, być cicho lub głośno, utrzymywać balans, zginać się, skręcać ciało, odpoczywać,  być samemu i w grupie, skupiać się, rozpoznawać swoją siłę, być elastycznym, śpiewać, oddychać, poznawać własne ciało. Lekcje Yogi Kundalini dla dzieci i  rodziców dają możliwość współuczestniczenia również rodzicom.

Kiedy: 20, 21 września.
Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań.
Cena: 10, 15 i 35 zł za wybrane wydarzenia.

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij