Weekend pełen doświadczeń:-)

Dodano: 25 lipca 2014r.

Tagi: , , ,

Auchan Żory zaprasza na weekend (26-27 lipca) pełen doświadczeń. Na najmłodszych czekają zaskakujące eksperymenty chemiczne, pełne tajemnic pokazy iluzji, a także liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Sobota:
Podczas warsztatów „Mały chemik” każdy będzie mógł przyjrzeć się niezwykłym eksperymentom. Maluchy będą mogły między innymi odczytywać ukryte wiadomości dzięki specjalnemu roztworowi, stworzą ogromną ilość piany, słup pary wodnej, a także ciecz, która pod wpływem siły staje się sztywna.

Niedziela:
Maluchy przeniosą się do fascynującego świata magii. Iluzjonista wyczaruje dla nich kolorowe flagi, a z pustego pudełka wyciągnie liczne przedmioty. Znikąd pojawi się także żywy królik oraz chomik w srebrnej klatce. Warto dokładnie przyglądać się sztuczkom – może któryś z widzów odkryje, w jaki sposób iluzjonista zamieni ryż w wodę. Tego dnia maluchy wyruszą także w niezwykłą podróż dookoła świata bez odrywania nóg od ziemi. Podczas warsztatów podróżniczych mali odkrywcy odwiedzą takie miejsca na mapie, jak Hawaje, Japonia, Brazylia czy Polinezja. W podróży towarzyszyć będą im znane i lubiane postaci – Włóczykij oraz Mała Mi. Ci światowej sławy podróżniczy opowiedzą maluchom o kulturze oraz sekretach odwiedzanych lokalizacji.

Auchan Żory

Przez cały weekend na maluchy czekają także liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Uczestnicy wakacyjnych figli będą mogli między innymi zagrać w mega puzzle, które po ułożeniu zajmą powierzchnię ponad 6 mkw., wspólnie ułożyć budowle z klocków Lego czy sprawdzić swoją spostrzegawczość i pamięć podczas gry w memory. Nie zabraknie również konkursów plastycznych, a także konkurencji sportowych.

Kiedy: 26 i 27 lipca. Animacje rozpoczną się o godzinie 11.00 i zakończą o godzinie 17.00.
Gdzie: Auchan Żory, Francuska 11, Żory
Cena: Bezpłatnie

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij