Wakacje z bajkami w Auchan Produkcyjna.

Dodano: 08 lipca 2014r.

Tagi: , ,

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza na bajkowe wakacje. Książęta i baśniowe stwory, gwiazdy sceny muzycznej, sympatyczne zwierzęta obdarzone ludzkimi cechami odwiedzą w te wakacje Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna. Najmłodsi goście galerii handlowej będą je mogli spotkać w te wakacje, podczas przedstawień z cyklu „Wakacje z bajkami”, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę. Jako pierwsze zostanie wystawione 13 lipca przedstawienie „Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu”. Cykl przedstawień teatralnych „Wakacje z bajkami” został zaplanowany z myślą o najmłodszych, którzy wakacje spędzają w mieście. W co drugą niedzielę lipca i sierpnia widzowie przeniosą się w świat baśniowych przygód.

Wakacje z bajkami

Najmłodsi poznają zabawne przygody młodego księcia, który pragnie zasiąść na tronie potężnego królestwa. Jak zazwyczaj w bajkach bywa, aby osiągnąć swój cel, książę będzie musiał dowieść swojej odwagi i innych szlachetnych cech charakteru. Pomoże mu w tym spotkany w drodze smok Wartuś, z którym książę się zaprzyjaźni. Spektakl ma charakter edukacyjny – najmłodsi widzowie dowiedzą się, jak duże znaczenie w pokonywaniu trudności ma przyjaźń i wspólne działanie. Nie raz w ciągu przedstawienia widzowie zostaną włączeni w tok wydarzeń i będą pomagali bohaterom w osiągnięciu celu. W trakcie przedstawienia nie zabraknie więc okazji do śmiechu i zabawy.

Spektakl dla dzieci

Kiedy: Spektakl pt. „Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu” zostanie odegrany 13 lipca trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00,
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku,
Cena: Bezpłatne.

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij