Tajemniczy pokaz iluzji w galerii handlowej Auchan.

Dodano: 15 lipca 2014r.

Tagi: , , ,

Wakacje w mieście mogą być ciekawe, zwłaszcza dla tych, którzy bawią się wspólnie z letnią akcją w Auchan. Na najmłodszych czekają zaskakujące eksperymenty chemiczne, pełne tajemnic pokazy iluzji, a także liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na weekend pełen magicznych atrakcji.

Auchan

Maluchy będą mogły między innymi odczytywać ukryte wiadomości dzięki specjalnemu roztworowi, stworzą ogromną ilość piany, słup pary wodnej, a także ciecz, która pod wpływem siły staje się sztywna. W niedziele maluchy przeniosą się do fascynującego świata magii.

pokaz iluzjonisty

Iluzjonista wyczaruje dla nich kolorowe flagi, a z pustego pudełka wyciągnie liczne przedmioty. Znikąd pojawi się także żywy królik oraz chomik w srebrnej klatce. Warto dokładnie przyglądać się sztuczkom – może któryś z widzów odkryje, w jaki sposób iluzjonista zamieni ryż w wodę. Tego dnia maluchy wyruszą także w niezwykłą podróż dookoła świata bez odrywania nóg od ziemi.  Podczas warsztatów podróżniczych mali odkrywcy odwiedzą takie miejsca na mapie, jak Hawaje, Japonia, Brazylia czy Polinezja. W podróży towarzyszyć będą im znane i lubiane postaci – Włóczykij oraz Mała Mi. Ci światowej sławy podróżniczy opowiedzą maluchom o kulturze oraz sekretach odwiedzanych lokalizacji.

Włóczykij, Mała Mi

Przez cały weekend w obu centrach handlowych na maluchy czekają także liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Uczestnicy wakacyjnych figli będą mogli między innymi zagrać w mega puzzle, wspólnie ułożyć budowle z klocków Lego czy sprawdzić swoją spostrzegawczość i pamięć podczas gry w memory. Nie zabraknie również konkursów plastycznych, a także konkurencji sportowych.

Kiedy: 19 i 20 lipca. Animacje w obu galeriach handlowych rozpoczną się o godzinie 11.00 i zakończą o godzinie 17.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Gliwice, Rybnicka 207 oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3
Cena: Bezpłatnie

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij