Roztańczony Dzień Dziecka z akcją „Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko”.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na energiczne pokazy i warsztaty taneczne, liczne zabawy i konkursy z nagrodami oraz kreatywne zajęcia plastyczne. Z okazji Dnia Dziecka maluchy spotkają się także z psami terapeutami oraz ich opiekunami, aby poznać podstawowe zasady bezpiecznego kontaktu z  czworonogiem.

Dzień Dziecka

Już 31 maja maluchy będą miały wyjątkową okazję, aby posmakować egzotycznego i niezwykle popularnego ostatnio tańca – Zumby. W specjalnie wydzielonej strefie odbędą się pokazy, warsztaty, a także konkurs dla osób, które będą chciały sprawdzić swoje umiejętności taneczne. Sportową atrakcją będą również pokazy oraz warsztaty wywodzącej się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuki walki – Capoeiry. Fantazję świętujących dzieci pobudzą również kreatywne animacje. Podczas licznych zabaw maluchy będą mogły spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak zgadywanie smaków czy odgadywanie przedmiotów za pomocą dotyku. W każdej zabawie najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami. Wodze fantazji maluchy będą mogły puścić także podczas zajęć plastycznych. Za pomocą takich materiałów, jak mąka, kasza oraz klej mali artyści stworzą oryginalne prace. Będzie to również okazja, aby własnoręcznie przygotować biżuterię z makaronu.

Auchan Sosnowiec

W niedzielę 1 czerwca maluchy wraz z rodzicami będą mogli wziąć udział w warsztatach pt. „Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko”. W ramach zajęć najmłodsi goście spotkają się z trzema przeszkolonymi psami terapeutami oraz ich opiekunami – wykwalifikowanymi dogoterapeutami. Podczas zabaw edukacyjnych uczestnicy poznają między innymi mowę ciała zwierzaków, aby odróżnić strach od agresji. Dowiedzą się również, jak bezpiecznie bawić się z psem oraz, jak zachować się w sytuacji, gdy zwierzę nas zaatakuje. Maluchy będą miały także możliwość porozmawiać o bezpieczeństwie z policjantem oraz strażakiem.

dzień dziecka

Kiedy: Animacje, warsztaty plastyczne oraz taneczne ucieszą najmłodszych w sobotę 31 maja w godzinach 14.00 – 19.00. Z kolei warsztaty edukacyjne „Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko” odbędą się w niedzielę 1 czerwca w godzinach 10.00 – 19.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu.
Cena: Bezpłatne.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij