Zostań twarzą z ilustracji Magicznego Drzewa!

Dodano: 17 kwietnia 2014r.

Tagi: , , , , ,

Wydawnictwo Znak ogłasza konkurs dla dzieci, które chciałyby się wcielić w postaci na ilustracjach książki. Organizatorzy szukają dwóch dziewcząt  (w wieku 5 – 7 lat i 13 – 15 lat) z Wrocławia, Warszawy lub Poznania i okolic. Rodziców dzieci, które chciałyby wziąć udział w zabawie, organizatorzy proszą o przesłanie ich zdjęcia portretowego (zdjęcia z dobrze widoczną twarzą) na adres casting@znak.com.pl . Termin nadsyłania zdjęć upływa 28 kwietnia 2014. Regulamin konkursu znajduje się na stronie wydawnictwa znak.

Fotografie dzieci:

  • Dziewczynki w wieku 5 – 7 lat – należy przysłać wpisując w tytule wiadomości „Dziecięca aktorka – Magiczne Drzewo”
  • Dziewczyny w wieku 14 – 15 lat – należy przysłać wpisując w tytule wiadomości „Nastoletnia aktorka – Magiczne Drzewo”

W treści wiadomości organizatorzy proszą zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko do Konkursu, miejsce zamieszkania, adres mailowy i telefon kontaktowy. Należy także zamieścić dopisek: „wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka na potrzeby przeprowadzenia i poinformowania o rozstrzygnięciu castingu”.

casting

Wszyscy uczestnicy otrzymają w nagrodę, drogą mailową, specjalny plakat z Magicznego Drzewa. Zaś dwie osoby, które będą najbardziej pasowały do postaci z tej książki, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ich zdjęcia trafią do ilustracji, a być może nawet na okładkę powieści Magiczne Drzewo.

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij