Rodzinny weekend w Concordia Design

Concordia Design zaprasza 12 i 13 kwietnia dzieci wraz z rodzicami na weekendowe zajęcia. W programie:

  • Spektakle „Pudełko” i „Książeczka Bajeczka” Studia Teatralnego Blum12 kwietnia, godzina 10.00-11.00 , 11.30-12.30. „Książeczka Bajeczka” jest opowieścią o poszukiwaniu bajki mieszkającej w ogromnej kolorowej księdze. W tej wędrówce „po przygodę” prowadzi nas wyobraźnia zamknięta w kartkach, literach, kolorach i kształtach. Spektakl teatralny „Pudełko” to podróż do krainy marzeń i wyobraźni, w towarzystwie trzech zabawnych „pajaców”.Kraina ta powstanie na oczach widzów, jako efekt teatralnej zabawy: kolorami, dźwiękami i otaczającą przestrzenią. Tytułowe „Pudełko” to zamknięta niedostępna przestrzeń, która prowokuje i budzi ciekawość. Jest jak pełen niespodzianek prezent, który chcielibyśmy jak najszybciej rozpakować. Na zakończenie, zabawa z użyciem farb do malowania twarzy. Spektakl zostanie wystawiony: 13 kwietnia, godzina 10.00 – 11:00, 11:30-12:30.

Bajka

  • Bezpłatne warsztaty przedfestiwalowe, podczas których dzieci pod okiem eksperta i animatora przygotują eksponaty na wystawę, która będzie prezentowana podczas 4 edycji Festiwalu Designu i Kreatywności Ene Due De. „Biżuteria dla Mamy i Córki” – rodzinne projektowanie z firmą Apart, 12 kwietnia, godzina 11:00 – 14:00. „Świetna Instalacja Świetlna z ENEA” – 13 kwietnia, godzina 11:00 – 14:00: „energetyczne” warsztaty. Pod okiem animatora i ekspertki, dzieci stworzą niesamowitą, napędzaną ręcznie, instalację świetlną. Instalacja pokaże,jak działa prąd, a przy okazji dzieci dowiedzą się czym jest prąd, skąd się bierze w domu i jak można oszczędzać energię.

Apart

  • Rodzinna Niedziela z magicznymi kształatmi. Uczestnicy wykonują rysunki i modele projektu z wykorzystaniem kartonowych „prezenterów”. 13 kwietnia, godzina 13:00 – 16:00. Bazując na kolorowych trójkątach dzieci stworzą własne, wyjątkowe kształty i poznamy nieskończone możliwości łączenia figur.

kształty, kolory

 

Kiedy: 12, 13 kwietnia
Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań
Cena spektaklu: 35zł, cena obejmuje bilet dla dziecka 20zł + bilet opiekuńczy – jeden lub dwoje rodziców/ opiekunów – 15 zł
Cena warsztatów: „Magiczny świat kształtów”: 10 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij