Rodzinny weekend w Concordia Design

Concordia Design zaprasza 9 marca na rodzinne i kreatywne zajęcia do Concordia Design. W programie do południa rozśpiewany spektakl dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum. Po południu Rodzinna Niedziela „Gramy z Psi! Psi!” To gra planszowa wymyślona przez dzieci dla dzieci, a jak się okazuje również dla dorosłych. Muzyczny spektakl oparty jest na 10-ciu autorskich piosenkach Studia Teatralnego Blum. Przedstawienie ma formę  koncertu przeplatanego zabawą z dziećmi wykorzystującą dźwięk, ruch a przede wszystkim emocje i wyobraźnię.

Concordia design

Rodzinna niedziela – Gramy z Psi! Psi! Zobacz ile zabawy może dostarczyć gra planszowa – wymyślona przez dzieci dla dzieci, a jak się okazuje również dla dorosłych. To idealny punkt wyjścia do wykazania się przez dziecko kreatywnością, umiejętnością planowania, sprytem. Będzie dużo grania w grę, która jest śmieszna, dynamiczna i wesoła dzięki Psi!Psi! uczestnicy odkryją nowe pole do popisu dla całej Twojej rodziny.

Concordia design

Kiedy: 09.03.2014, spektakl: godzina 10.00-11:00, 11:30-12:30;gra: 12.30 – 15.30.
Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
Cena: Spektakl – 20 zł cena za dziecko + 15 zł opiekun; gra: bilety: 10 zł, do zakupu w punkcie informacji. Bez zapisów.

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij