Interaktywne Centrum Handlowym NoVa Park

Dodano: 02 marca 2014r.

Tagi: , , ,

Gorzowskie centrum handlowe NoVa Park zaprasza do korzystania z interaktywnej strefy zabaw dla dzieci, gry Dino Odkrywca oraz wielofunkcyjnej ściany Kinetic Wall.To pierwsze i jedyne miejsce w województwie lubuskim, gdzie maluchy mogą skorzystać z tego typu bezpłatnej rozrywki połączonej z edukacją. Interaktywny plac zabaw dla dzieci to miejsce rozrywki, edukacji i odpoczynku, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). Do dyspozycji najmłodszych są:

  • Podłoga interaktywna – pakiet 33 zróżnicowanych aplikacji dla dzieci w wieku 3-7 lat.
  • Stolik dotykowy, z którego może skorzystać równocześnie nawet czwórka dzieci, posiada z kolei 8 rozbudowanych aplikacji dla dzieci w wieku 4-7 lat. Aplikacje dostępne zarówno na podłodze interaktywnej, jak i stoliku dotykowym, służą rozwijaniu wyobraźni oraz umiejętności społecznych, a także ćwiczeniu refleksu przez najmłodszych.
  • Klocki 3D, umożliwiające korzystanie z technologii przez wiele osób jednocześnie.
  • Kinetic Wall – wielofunkcyjna ściana o łącznych wymiarach 1,8 m x 3 m, która – dzięki wyposażeniu w czujniki ruchu i głębi – pozwala dzieciom i młodzieży grać w 8 różnych gier kinetycznych, sterowanych całym ciałem, np. kierować samolotem lub grać w piłkę nożną na ogromnych rozmiarów nośniku obrazu.
  • Video Wall to także możliwość emisji programów telewizyjnych lub filmów w niemal kinowej jakości.

Na terenie gorzowskiego centrum handlowego działa także gra Dino Odkrywca, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość, którą można za darmo ściągnąć na smartfona za pomocą specjalnych QR kodów dostępnych na ścianach w NoVa Park.

Centrum Handlowe

Kiedy: Innowacyjna oferta dla najmłodszych czynna jest w godzinach otwarcia NoVa Park.
Gdzie: Gorzowskie centrum handlowe NoVa Park, Przemysłowa 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Interaktywny plac zabaw zlokalizowany jest na poziomie 0, przy salonie KappAhl (stolik dotykowy i interaktywna podłoga) oraz na pierwszym piętrze przy Placu Zabaw Acapulco (klocki 3D). Kinetic Wall znajduje się w sąsiedztwie salonu Coccodrillo na poziomie 1.
Cena: Korzystanie z interaktywnych atrakcji dla dzieci w NoVa Park jest bezpłatne.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij