Dzień Kota i topienie Marzanny w ZOO

Dodano: 21 marca 2014r.

Tagi: , , , ,

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie zaprasza 22 marca, w godzinach od 11:00 do 13:30 na uroczyste święto Dnia Kota i topienie Marzanny w ZOO. Tego dnia wszystkie osoby, które odwiedzą ZOO w przebraniu kota wchodzą bezpłatnie. Będzie też topienie Marzanny w stawie. Program wydarzeń:

  • 11:00 – Spotkanie przy wybiegu lwów i tygrysów. Najmłodsi będą mogli pomalować sobie twarz w jednego ze swych kocich ulubieńców: lwa, tygrysa, geparda lub panterę śnieżną. Opiekunowie dzikich kotów opowiedzą o swych podopiecznych, ujawnią szczegóły swej codziennej pracy i odpowiedzą na pytania zwiedzających. Lekarz weterynarii będzie udzielał porad i opowie, jak opiekować się mruczącymi pupilami i jaka powinna być ich prawidłowa dieta.
  • 12:00 – Przedstawienie o kotkach dla najmłodszych oraz oficjalne rozwiązanie konkursu na najładniejsze kocie przebranie oraz najdłuższe i najbardziej oryginalne naturalne wąsy. Wybory i całą zabawę poprowadzą aktorzy z Teatru Lalka.
  • 13:00 – Oficjalne pożegnanie zimy, czyli topienie Marzanny na największym stawie w ZOO. Uroczysty pochód spod wybiegu lwów do wielkiego stawu, gdzie pożegnana zostanie Zima.

ZOO

Kiedy: 22 marca, w godzinach od 11:00 do 13:30.
Gdzie: Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie, ul. Ratuszowa 1/3, Warszawa.
Cena: Tego dnia wszystkie osoby, które odwiedzą ZOO w przebraniu kota wchodzą bezpłatnie.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij