Magiczne ferie w centrum handlowym Auchan.

Dodano: 03 lutego 2014r.

Wielkopolskie centra handlowe Auchan zapraszają podczas dwóch weekendowych spotkań na spektakl teatralny i pokazy iluzjonistyczne. Doświadczeni kuglarze i profesjonalni magicy udowodnią maluchom, że ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Te maluchy, którym przyjdzie spędzić je w mieście, mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje. W najbliższe dwa weekendy – 8 i 9 lutego oraz 15 i 16 lutego – na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Swadzim czeka cyrkowa przygoda, zaś maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Komorniki mogą liczyć na pełne humoru niedzielne spotkania teatralne. Podczas weekendowych pokazów uczestnicy na własne oczy zobaczą między innymi, jak iluzjonista przekłada rękę przez szybę oraz sprawia, że znikają przedmioty. Będzie to również wyjątkowa okazja, aby nauczyć się niektórych magicznych trików od samego mistrza.

Auchan

Nie mniej emocji przyniosą maluchom warsztaty cyrkowe. Pod okiem doświadczonych kuglarzy, początkujący cyrkowcy będą mogli spróbować swoich sił w żonglerce czy kręceniu talerzy na patykach. Nie lada atrakcją będzie z pewnością nauka chodzenia na szczudłach, która odbywać się będzie przy asekuracji doświadczonego sztukmistrza. Uczestnicy zajęć będą również mogli zmierzyć się z ogromną skakanką, przez którą jednocześnie może skakać nawet dziesięcioro maluchów. Atrakcją w Auchan Komorniki będą dwa niedzielne spotkania teatralne dla najmłodszych. Pierwsze z nich przeniesie maluchy do świata magii i cyrku. W podróży towarzyszyć im będzie radosny i zabawny bohater – klaun Pinezka. Wybuchowa mieszanka tańca, akrobacji, żonglerki oraz interakcji aktorów z maluchami z pewnością przypadnie do gustu małym widzom. Podczas drugiego spotkania publiczność pozna zabawną adaptację klasycznej opowieści o Czerwonym Kapturku. Podobno wilk obiecał nikogo nie zjeść, więc mali widzowie mogą czuć się bezpiecznie.

spektakl Auchan

Kiedy: 8, 9, 15 i 16 godzina od 11:00 do 18:00. Każdy spektakl zostanie odegrany trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Cyrkowe atrakcje czekają na najmłodszych gości w dwa weekendy – 8 i 9 lutego oraz 15 i 16 lutego. Animacje odbędą się w godzinach 11.00 – 18.00. Pokazy iluzji rozpoczną się o każdej pełnej godzinie. Spotkania teatralne w Centrum Handlowym Auchan Komorniki w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 432 odbędą się w dwie niedziele 9 oraz 16 lutego.
Cena: Bezpłatnie

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij