Bezpłatny spektakl dla dzieci „Pan Soczewka rusza w podróż „.

Dodano: 10 lutego 2014r.

Tagi: , ,

Centrum Handlowe Auchan zaprasza na spektakl „Pan Soczewka rusza w podróż” – bezpłatne interaktywne przedstawienie  teatralne dla najmłodszych.
Pan Soczewka – to postać filmowca i niestrudzonego podróżnika, który zaprosi wszystkich widzów do wspólnej teatralnej zabawy. Będzie to już drugie w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Bajkowe niedziele”. Tym razem mali widzowie, którzy 16 lutego zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia, wyruszą wspólnie z bohaterem
spektaklu w pełną przygód wyprawę i będą mogli się wcielić w bajkowe postaci. Jako bohaterowie przedstawienia, maluchy wraz z Panem Soczewką odwiedzą takie miejsca jak dno oceanu, Księżyc czy tropikalne lasy. W świat przygód i niezapomnianych przeżyć młodych widzów wprowadzi wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. W programie niedzielnego spotkania teatralnego znajdują się również porywające do tańca piosenki oraz konkursy dla uczestników.

Kiedy: 16 lutego, godzina 13:00, 15:00, 17:00
Gdzie: Port Rumia Centrum Handlowego Auchan, ul. Grunwaldzka 108, Rumia
Cena: Bezpłatnie

Auchan Rumia

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij