Karnawałowe atrakcje dla dzieci:-)

Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza 25 i 26 stycznia na wyjątkowe atrakcje w karnawałowym stylu. W programie organizatorzy przygotowali dla najmłodszych

  • pokazy iluzjonistów,
  • zabawy plastyczne,
  • konkursy z nagrodami
  • bajkowe animacje

Przez dwa dni w galerii handlowej będą trwały różnorodne zajęcia plastyczne. Pod okiem animatorów mali plastycy stworzą bogato zdobione maski weneckie, ozdobią ceramiczne kubki oraz stworzą oryginalne wzory tatuaży. Uczestnicy zajęć poznają również sztukę tworzenia zwierząt z balonów i wezmą udział w licznych konkursach z nagrodami. W sobotę 25 stycznia przez cały dzień maluchy będą mogły bawić się uwielbianymi przez dzieci klockami Lego, a podczas zajęć plastycznych wspólnie stworzą ogromną matę z karnawałowymi motywami. Atrakcją z pewnością będą również animacje, podczas których maluchy poznają bajkowy świat postaci z ulicy Sezamkowej. w niedzielę, 26 stycznia galerię owiedzą prawdziwi iluzjoniści. Podczas czterech niezwykłych pokazów maluchy poznają fascynujący świat magii.

Kiedy: 25 i 26 stycznia. W sobotę 25 stycznia zajęcia plastyczne oraz zabawa klockami Lego odbędą się od 11.00 do 18.00. Wspólne tworzenie maty rozpocznie się o godzinie 13.00, natomiast bajkowe animacje wystartują o godzinie 16.00. W niedzielę 26 stycznia co godzinę od 12:30 do 15:30 rozpoczynać się będą pokazy iluzjonistów. Zajęcia plastyczne oraz konkursy potrwają od godziny 11.00 do godziny 18.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11, Żory
Cena: Bezpłatnie

 Karnawał

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij