Karnawał na ferie:-)

Dodano: 28 stycznia 2014r.

Tagi: , , ,

Centrum Handlowe Auchan Mikołów i Gliwice zapraszają na pokazy iluzjonistów, zabawy plastyczne, konkursy z nagrodami oraz bezpłatny spektakl teatralny.
Przez dwa dni w obu śląskich galeriach handlowych pod okiem animatorów mali plastycy stworzą bogato zdobione maski weneckie, ozdobią ceramiczne kubki oraz stworzą oryginalne wzory tatuaży. Uczestnicy zajęć poznają również sztukę tworzenia zwierząt z balonów i wezmą udział w licznych konkursach z nagrodami. Obie galerie odwiedzą także prawdziwi iluzjoniści. Podczas niezwykłych pokazów, które odbędą się w sobotę w Gliwicach oraz w niedzielę w Mikołowie, maluchy poznają fascynujący świat magii.
Dodatkowo, każda z galerii przygotowała dla swoich małych gości bajkowe atrakcje. W sobotę w Centrum Handlowym Auchan Mikołów mali fani teatru będą mogli zobaczyć przedstawienie teatralne, podczas którego poznają zabawne losy znanego i lubianego Koziołka Matołka. W niedzielę natomiast, goście Centrum Handlowym Auchan Gliwice mogą liczyć na pomysłowe animacje z kolorowymi bohaterami ulicy Sezamkowej w roli głównej. W tych dniach w obu galeriach handlowych maluchy wspólnie stworzą również barwną matę z karnawałowymi motywami, a także zbudują dowolne konstrukcje z klocków Lego.

Kiedy: 1, 2 lutego (sobota i niedziela)
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie.
Cena: Bezpłatnie

 

Auchan

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij