Magiczne pokazy w Auchan Bielsko-Biała

Dodano: 23 stycznia 2014r.

Tagi: , , , ,

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza najmłodszych 25 i 26 stycznia na wspólne atrakcje w karnawałowym stylu. W programie organizatorzy zaplanowali:

  • pokazy iluzjonistów,
  • zabawy plastyczne,
  • konkursy z nagrodami
  • bezpłatny spektakl teatralny

Podczas sześciu niezwykłych pokazów maluchy poznają fascynujący świat magii. W przerwach natomiast będą mogły wziąć udział w różnorodnych zabawach plastycznych. Pod okiem animatorów mali plastycy stworzą bogato zdobione maski weneckie, ozdobią ceramiczne kubki oraz stworzą oryginalne wzory tatuaży. Uczestnicy zajęć poznają również sztukę tworzenia zwierząt z balonów i wezmą udział w licznych konkursach z nagrodami. W niedzielę 26 stycznia maluchy będą mogły bawić się uwielbianymi przez dzieci klockami Lego, a podczas zajęć plastycznych wspólnie stworzą ogromną matę z karnawałowymi motywami. Główną atrakcją będzie wyjątkowe przedstawienie teatralne, podczas którego mali widzowie poznają zabawne losy znanego i lubianego Koziołka Matołka.

Kiedy: 25 i 26 stycznia. W sobotę 25 stycznia co godzinę od 11:30 do 16:30 rozpoczynać się będą pokazy iluzjonistów. Zajęcia plastyczne oraz konkursy potrwają od godziny 11.00 do godziny 18.00. W niedzielę 26 stycznia kącik Lego czynny będzie od 11.00 do 18.00. Wspólne tworzenie maty rozpocznie się o godzinie 13.00, natomiast przedstawienie odegrane zostanie o godzinie 16.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421, Bielsko -Biała
Cena: Bezpłatnie

ferie zimowe

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij