Rodzinne spotkania w Teatrze Powszechnym

Teatr Powszechny zaprasza 19 stycznia na „Rodzinne Spotkania„. Jest to propozycja dla rodziców i dzieci, którzy chcieliby wspólnie odwiedzić Teatr i w tym samym czasie uczestniczyć w dwóch różnych wydarzeniach teatralnych. Kiedy dorośli oglądają spektakl, dzieci biorą udział w warsztatach prowadzonych przez artystów Teatru Powszechnego i animatorów. Zabawy twórcze inspirowane światem teatru dają szansę bezpośredniego kontaktu ze sztuką, rozwijają wyobraźnię i pozwalają poznać różne pojęcia, przestrzenie, zawody i narzędzia teatralne. Zajęcia skierowane są do dzieci od 5. roku życia.

Spotkania:

  • 19 stycznia (niedziela), godzina 17:00 – „Romeo i Julia”. Zajęcia dla dzieci odbywają się przez cały czas trwania spektaklu, w godzinach od 17:00 do 19:15. Temat zajęć: ruch, a na warsztaty dzieci dowiedzą się: po co tancerz i choreograf są w teatrze?
  • 25 stycznia (sobota), godzina 17:00 – „Nieskończona historia”. Zajęcia dla dzieci odbywają się przez cały czas trwania spektaklu, w godzinach od 17:00 do 18:40.

Kiedy: 19 i 25 stycznia, w godzinach od 17:00
Gdzie: Teatr Powszechny, Jana Zamoyskiego 20, Warszawa
Cena: Bilet dla dziecka (warsztaty) – 15 zł.Bilet dla osoby dorosłej na spektakl:

  • strefa I – bilet normalny: 70 zł, ulgowy 50 zł,
  • strefa II – bilet normalny 60 zł, ulgowy 40 zł,
  • strefa III – bilet normalny 50 zł, ulgowy 30 zł.

Teatr Powszechny

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij