Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych.

Centrum Handlowe Auchan w Sosnowcu zaprasza 21 i 22 grudnia na weekend pełen świątecznej magii, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, przedstawienie teatralne oraz konkursy i zabawy o świątecznej tematyce. Fani teatru będą mogli wziąć udział w bezpłatnym spektaklu, pt. „Zimowe Igraszki”, zaś wielbiciele świątecznych piosenek będą mogli wspólnie wysłuchać i zaśpiewać najpopularniejsze bożonarodzeniowe przeboje. Maluchy będą mogły sprawdzić się w mikołajkowych kalamburach, konkursie muzycznym „Jaka to melodia?” lub quizie z wiedzy o świętym Mikołaju.

ozdoby choinkowe

Dodatkowo w sobotę 21 grudnia odbędą się artystyczne warsztaty tworzenia ozdób choinkowych. Podczas zajęć pod czujnym okiem animatorów mali i duzi uczestnicy będą mogli puścić wodze fantazji, pracując na szklanych i styropianowych podstawach bombek. W ruch pójdą barwne farbki, błyszczący brokat i przede wszystkim bogata wyobraźnia uczestników.

Kiedy: 21 i 22 grudnia. Przedstawienie teatralne odegrane zostanie o godzinie 12:15, zabawy i konkursy trwać będą od godziny 11:00 do 19:00. Wspólne tworzenie choinkowych ozdób odbędzie się w sobotę 21 grudnia w godzinach 12:00 – 18:00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu
Cena: Bezpłatnie

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij