Warsztaty plastyczne „pierwsza gwiazdka”

Kino Nowe Horyzonty zaprasza 22 grudnia o godzinie 10:00 na warsztaty plastyczne dla dzieci „Pierwsza gwiazdka”, które łączą ruchową zabawę, plastykę oraz elementy arteterapii. Program każdego spotkania dostosowany jest do tematyki filmowej danego dnia. Poprzez zadania plastyczne, ruchowe oraz rozmowę z dziećmi animator pomaga w pobudzaniu wyobraźni, rozwijaniu kreatywności oraz lokowaniu energii w działaniach twórczych dzieci.

Filmy, które są tematem warsztatów:

  • Złota gwiazdka. Pajacyk, laleczka, słoń i strażacy ubierają choinkę. Słoń przez nieuwagę rozbija gwiazdkę. Pajacyk wsiada w rakietę i startuje w niebo. Wraca z gwiazdką, która będzie zdobić wierzchołek choinki.
  • Gdy zapłonie choinka. Bolek i Lolek ubierają choinkę. Potem zdejmują świeczki, sztuczne ognie, watę i lametę, aby choinka nie mogła się zapalić.
  • Choinka. Krasnale i Aniołki, pomocnicy Świętego Mikołaja, przeprowadzają przed Gwiazdką wywiad z dziećmi, czy były grzeczne i co chciałyby znaleźć pod choinką.
  • Kolorowa łąka. Spadające gwiazdki Biedronka, żuk i konik polny czekają na wschód księżyca i obserwują spadające gwiazdy. Przyjaciele pilnują odbicia gwiazdy w kałuży, ale zasypiają. Kiedy się budzą, nie ma ani kałuży ani gwiazdy. Martwią się, że nie upilnowali gwiazdy.

Kiedy: 22 grudnia, godzina 10:00
Gdzie: Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21,50-077 Wrocław
Cena: 11 zł

 Kino Nowe Horyzonty

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij