Rodzinne poranki artystyczno-filmowe:-)

Dodano: 29 grudnia 2013r.

Tagi: , , ,

Kino Praha zaprasza 4 i 5 stycznia na weekendowy cykl poranków artystyczno – filmowych. Program każdego „Poranka” obejmuje projekcje bajek połączone z warsztatami edukacyjnymi i artystycznymi. Podczas zajęć dzieci będą mogły poszerzyć wyobraźnię, rozwinąć kreatywność oraz zdolności plastyczne i manualne. W programie znajdą się warsztaty: teatralne, muzyczne, plastyczno-ekologiczne i teatrzyk dla dzieci. W ramach specjalnych seansów filmowych, wyświetlone zostaną niezapomniane bajki dla dzieci ze Studia Filmów Rysunkowych z Bielsko-Białej. Na dużym ekranie pojawią się ulubione postacie z dobranocek – Koziołek Matołek, Bolek i Lolek, Reksio, Baltazar Gąbka i wiele innych. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 3-10 wraz z opiekunami.
4 stycznia

  • pokaz filmów z cyklu „Bolek i Lolek”, „Reksio”
  • warsztaty plastyczno-ekologiczne – „Złota Rybka”. Dzieci wykonają papierowe złote rybki, na których napiszą trzy życzenia na najbliższy rok.

5 stycznia

  • pokaz filmów z cyklu „Bolek i Lolek w Europie”, „Przy młynie”
  • warsztaty teatralne – „Teatrzyk Lalkowy – Lalka”. Warsztat przy użyciu szablonów z książeczki kolorowanko-wycinanki pt. „Alinka zaprasza na scenę” wydawnictwa TASHKA. Kim jest Alinka? To śmieszna dziewczynka w niebieskiej sukience, z dużym kokiem na głowie i szerokim uśmiechem na buzi. Wspólnie z Alinką dzieci pobawią się w teatr.

Kiedy: 4 i 5 stycznia, godzina 10:30
Gdzie: Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa
Cena: 15 zł

 Kino Praha

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij