Taneczne warsztaty dla dzieci i młodzieży:-)

Centrum Edukacji Społecznej zaprasza na bezpłatne zajęcia taneczne skierowane do dzieci i młodzieży, których organizatorem jest własnie Centrum Edukacji Społecznej.

Dzieci w wieku 6-12 lat
W ramach warsztatów w listopadzie i grudniu dzieci wyruszą w podróż po krainie bajek, przemierzą Polskę, odwiedzą świat zwierząt, a także podbiją kosmos. Zajęcia odbywają się we wtorki, w godzinach 16:00-18:00.

Młodzież w wieku 13-18 lat
Ruszyły właśnie zapisy na zajęcia taneczne. Warsztaty z tańca nowoczesnego z elementami jazzu, contemporary dance, hip-hopu i funku poprowadzi Hanna Sierakowska. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Pierwsze zajęcia już 26 listopada.

Organizatorzy zapraszają również młodzież – na zajęcia w każdą środę w godzinach 16.00-18.00. W listopadzie w programie m.in.: tworzenie filmików przy użyciu kamerki GoPro2, tworzenie fotostory oraz fotografowanie Brochowa.

tańce

Opowieści podróżnicze
W Ośrodku odbywają się również otwarte spotkania dla wszystkich zainteresowanych podróżami. Już 27 listopada odbedzie się podróż na najwyższe szczyty Europy. Jarosław „Dziku” Jóźwicki zabierze uczestników na górskie szlaki położone pomiędzy 1000 a 4810 m n.p.m. Wspaniała okazja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z górami. Start o 18.00.

warsztaty

Kiedy: Od listopada
Gdzie: CES na Brochowie przy ul. Koreańskiej 1A, Wrocław
Cena: Bezpłatne

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij