Projektowanie koszulek:-)

Dodano: 18 listopada 2013r.

Tagi: , , , , ,

Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza już w najbliższą sobotę na wyjątkowe warsztaty artystyczne, podczas których młodzi projektanci mody puszczą wodze fantazji i stworzą własnoręcznie wymarzone t-shirt’y. Maluchy powalczą również w konkursie na najciekawszy projekt. Rozbudzać kreatywność i rozwijać umiejętności plastyczne – to główny cel warsztatów artystycznych, które odbędą się z okazji 7. urodzin galerii handlowej. Podczas zajęć najmłodsi goście galerii handlowej będą mogli przenieść wymyślone przez siebie wzory na koszulkę za pomocą specjalnych mazaków Sharpie do malowania na tkaninie. Na każdego z uczestników zabawy czekają wyjątkowe upominki. Dodatkowo, spośród wszystkich prac wyłoniony zostanie najlepszy projekt. Do utalentowanego projektanta trafi niezwykle praktyczna nagroda – pióro Parker I.M Premium. Nie lada atrakcja czeka również na fanów kulturystyki. Gościem specjalnym będzie bowiem Sebastian Macka, wicemistrz Polski w kulturystyce oraz ambasador marki Sharpie. Podczas specjalnego pokazu, wschodząca gwiazda tej konkurencji zaprezentuje gościom galerii swoje umiejętności i opowie o pasjonującym sporcie.

Kiedy: 23 listopada – zajęcia zaplanowane są między godziną 12:00 a 18:00. Zwycięzcy konkursu na najlepszy projekt koszulki
wyłonieni zostaną o godzinie 17:30. Pokaz kulturystyczny i spotkanie z Sebastianem Macką odbędzie się na terenie galerii o godzinie 17:00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Krasne, Krasne 20B, 36-007 Krasne
Cena: Bezpłatnie

auchan

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij