Akademia Tenisa Stołowego

Dodano: 26 listopada 2013r.

Tagi: , , ,

Port Rumia Centrum Handlowego Auchan zaprasza 30 listopada oraz 1 grudnia na wspólna naukę gry w ping-ponga. Podczas treningu pod okiem doświadczonych insturktorów oraz oraz profesjonalnego robota do treningu, który wyrzuca nawet 100 piłeczek na minutę – dzieci dowiedzą się:

  • jakie są zasady gry w tenisa stołowego
  • z jakich sprytnych trików korzystają profesjonalni gracze

Tenis stołowy to bardzo szybka i wymagająca od zawodników energicznych ruchów gra. Zarówno ci zaawansowani, jak i dopiero chcący rozpocząć zabawę z ping-pongiem gracze, będą mogli potrenować na jednym z czterech profesjonalnych stołów. Pod okiem czujnych trenerów z Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto, każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać cenne porady na temat zasad gry czy wykorzystywanych w niej technikach. Amatorzy gry będą mieli również wyjątkową okazję, aby spróbować swoich sił w starciu z robotem. Na jednym ze stołów zamontowany będzie profesjonalny automat do trenowania gry w tenisa stołowego – Buttterfly Amicus 3000.

Kiedy: w sobotę 30 listopada oraz niedzielę 1 grudnia
Gdzie: Port Rumia Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi.
Cena: Z bezpłatnych treningów z profesjonalnymi instruktorami z Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto będzie można skorzystać od godziny 11:00 do godziny 17:00.

Port Rumia

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij