Spektakle dla dzieci na plaży;-)

Dodano: 21 października 2013r.

Tagi: , ,

Teatr na plaży zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat wraz z rodzicami na nowy cykl spektakli „Bajkowe poranki teatralne„ w sopockim Teatrze na Plaży. Co tydzień, w każdą niedzielę spektakl innego teatru, a już 27 października, o godzinie 11:00 – zostanie wystawiony spektakl „Oj, Boli!”.

Ciepła, humorystyczna opowiastka o Królu, którego bardzo bolał ząb. Strach przed dentystą okazuje się jednak silniejszy od bólu. Rodzi to wiele zwariowanych sytuacji, a nieobliczalne decyzje władcy zagrażają królestwu. Dzięki genialnemu planu najbliższych, wszystko dobrze się kończy.Przedstawienie utrzymane jest w konwencji „katarynkowej”. Gdański kataryniarz wraz z Rudolfem – papugą opowiada historię cierpiącego króla, samemu przy tym uskarżając się na ból zęba. Bajka opowiedziana za pomocą 12 figurek kukiełkowych, przy dźwiękach melodyjnej katarynki przekonuje do mycia zębów i pomaga pokonać lęk przed wizytą u dentysty.

Kiedy: 27 października, godzina 11:00
Gdzie: Teatr na Plaży zlokalizowany jest przy biegnącej przy samej plaży alei Franiszka Mamuszki 2, w Parku Północnym, około 50 metrów po lewej stronie od Grand Hotelu.
Cena: Bilety – dziecko: 10 zł, dorosły: 15 zł (5 zł zniżki na Kartę do Kultury i Kartę Sopocianina), bilet rodzinny (minimum 4 osoby): 10 zł od osoby. Sprzedaż biletów i odbiór rezerwacji rozpoczyna się na godzinę przed spektaklem. Przedsprzedaż biletów możliwa jest dla grup zorganizowanych powyżej 8 osób – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z biurem teatru.
Kontakt i rezerwacja:
tel. 58 555 22 34 (od pon-piąt. 9.00-13.00), rezerwacja@teatrnaplazy.pl. Rezerwację należy odebrać najpóźniej na 30 min przed spektaklem

 Spektakl dla dzieci

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij