Balet dla dzieci

Dodano: 26 października 2013r.

Tagi: , , ,

Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza dzieci, które kochają taniec do udziału w zajęciach zerówki baletowej oraz zespole baletowym Gaduły. Zajęcia, zarówno w zerówce, jak i zespole baletowym, prowadzi pedagog, choreograf baletu – pani Barbara Gatty – Kostyal. Do zerówki baletowej mogą dołączyć dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godzinach od 16:00 do 17:00. Zajęcia obejmują w połączeniu z zabawą:

  • umuzykalnienie,
  • elementy rytmiki i tańców ludowych,
  • utanecznienie,
  • ćwiczenia korekcyjne.

Po ukończeniu zerówki dzieci przechodzą do zespołu baletowego Gaduły. Zapisy przyjmowane są przez cały rok. Obowiązuje strój ćwiczebny, baletki.

balet dla dzieci

Natomiast do zespołu baletowego Gaduły mogą zapisać się starsze dzieci, w wieku od 7 do 14 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godzinach od 17:00 do 19:30. Zespół baletowy Gaduły powstał w 1993 r. w Ośrodku Kultury Kraków – Nowa Huta na os. Zgody 1. Założycielem, choreografem i pedagogiem zespołu jest była tancerka Opery i Operetki Barbara Gatty-Kostyal. Zespół bierze udział w wielu krakowskich, lokalnych imprezach plenerowych a szczególnie w licznych koncertach charytatywnych na rzecz ludzi starszych i chorych dzieci.

Kraków Nowa Huta

Kiedy: Zapisy przyjmowane sa przez cały rok
Gdzie: Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ,os. Zgody 1, Kraków
Cena: 70 zł za miesiąc

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij