Gadżety do plecaka

Chyba każdy uczeń chciałby mieć przybory szkolne, których nie można kupić w zwykłym sklepie – własnoręcznie przygotowane piórniki, oryginalnie ozdobione worki na kapcie oraz niepowtarzalne zakładki do książek. Dzięki spotkaniom w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku, to wszystko będą mogli przygotować najmłodsi do swoich plecaków sami! Już w najbliższy weekend 14 i 15 września – w Auchan Hetmańska i Auchan Produkcyjna odbędą się wyjątkowe warsztaty artystyczne, podczas których maluchy będą mogły wyposażyć swój szkolny plecak. Pod okiem animatorki, uczestnicy zabawy będą mogli wykonać między innymi oryginalne, drewniane piórniki. Maluchy będą je mogły pokryć fantazyjnymi wzorami za pomocą farb lub udekorować techniką decoupage, która polega na takim przyklejaniu wzoru wyciętego z papieru, aby wyglądał jak namalowany. Bardziej zręczni uczniowie będą mogli uszyć swój własny, filcowy piórnik i udekorować go wyszywanymi wzorami. Nie mniej ważne jest posiadanie oryginalnego worka na kapcie, dzięki któremu maluchy szybko będą mogły odnaleźć swoje obuwie w szkolnej szatni. Otrzymane od Centrum Auchan worki, uczestnicy zabawy będą mogli dowolnie ozdobić mazakami i farbami do tkanin lub wraz z animatorką wyszyć na nich kolorowe wzory. Warsztaty artystyczne będą również wyjątkową okazją do stworzenia zakładek do książek. Plecione z materiału, papierowe, ozdobione frędzelkami czy koralikami – własnoręcznie przygotowane zakładki nie pozwolą zapomnieć, na której stronie podręcznika znajduje się
zadana przez nauczyciela praca domowa.

Kiedy: 14 września w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz 15 września w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. Warsztaty w obu galeriach odbędą się w godzinach 12.00 – 18.00.
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Hetmańska, ulica Hetmańska 16, Białystok oraz Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna, ulica Produkcyjna 84, Białystok.
Cena: Bezpłatne.

Centrum Handlowe Auchan

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij