Warsztaty kreatywnego pisania

Dodano: 28 sierpnia 2013r.

Tagi: , ,

Loesje zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do Centrum Społecznego – na cykl warsztatów kreatywnego pisania oraz warsztaty plastyczne. Kreatywne pisanie Loesje pobudza twórcze myślenie, ćwiczy techniki pracy w grupie i wyrażanie konstruktywnej krytyki. Każdy warsztat przebiega inaczej – najwięcej zależy od grupy osób, która akurat spotyka się, by podyskutować na wybrane przez siebie tematy. Na każdym spotkaniu można też zrobić przypinki i magnesy z wybranymi tekstami.Warsztaty dla dzieci to zabawa słowem i tworzenie krótkich opowiadań, tym razem o Grochowie. Spotkania dla młodzieży i dorosłych to okazja do twórczych dyskusji na tematy lokalne i nie tylko.

Plan najbliższych spotkań:

31 sierpnia (sobota)

  • 10:00-13:00 – Kreatywne pisanie dla dzieci (7-12 lat)
  • 14:00-18:00 – Kreatywne pisanie dla młodzieży i dorosłych

14 września (sobota)

  • 10:00-13:00 – Kreatywne pisanie dla dzieci (7-12 lat)
  • 14:00-18:00 – Kreatywne pisanie dla młodzieży i dorosłych – redakcja końcowa tekstów z 31 sierpnia oraz wybór tekstów na warsztaty plastyczne

21 września (sobota)

  • 14:00-18:00 – Rodzinne warsztaty plastyczne z tekstami Loesje (od 4 lat). Okazja, aby własnoręcznie ozdobić koszulkę czy torbę wybranym tekstem. Na zajęciach plastycznych będą dostępne m.in. farby do malowania na materiałach, szablony i stemple z tekstami Loesje oraz komponenty do tworzenia przypinek i magnesów. Warto przynieść własne koszulki, torby, notatniki, kalendarze itp. – na których mają znaleźć się teksty.

Loesje zapewnia wszystkie materiały na warsztaty pisania.

Kiedy: 31 sierpnia, 14 i 21 września
Gdzie: Centrum Społeczne, ul. Paca 40, Warszawa, Grochów.
Cena: Bezpłatnie

Warsztaty plastyczne

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij