Międzynarodowy Dzień Błota – atrakcje dla dzieci:-)

Dodano: 28 czerwca 2013r.

Tagi: , ,

Takiej uroczystości dla najmłodszych jeszcze nikt nie organizował;-) Już 29 czerwca w godzinach od 11:00 do 14:00 w ogrodach Fundacji Sto Pociech odbędzie się Międzynarodowy Dzień Błota. Impreza idealna dla wielbicieli tego co mokre, grząskie, brudzące, chlapiące i maziaste.  Atrakcje będą podzielone na cztery strefy.

  1. Strefa błotno-wodna: rynny, rury, lejki, konewki – będzie można przelewać, dolewać, wylewać i nalewać. Upiec błotne pączki oraz ciasto ziemne z kamykami i wiórkami trawy. Wykonać piękne obrazy z masy lejnej. Jak już się wszyscy ubrudzą, będą mogli skorzystać z myjni wodnej.
  2. Strefa linowa: tu będzie pajęczyna, na której można sprawdzić swoją gibkość. Poza tym slackline – czyli test równowagi i koncentracji. Będzie też lina do wspinania się na drzewa, huśtania i dyndania.
  3. Strefa artysty: kamyki, kamyczki, piasek – czyli tworzenie kompozycji z tego, co leży pod stopami.
  4. Strefa piknikowa: kolorowe koce i poduszki – dla tych, którzy chcą z dystansu popatrzeć na szaleństwa błotne, jednocześnie trochę pogadać o sobie i swoim rodzicielstwie przy smakowitym cieście, popijając kawę i ciesząc się cieniem drzew.

Dla tych, którzy chcieliby tego dnia dodatkowo zgłębić tajniki wody – odbędą się warsztaty fizyczne „Co, jak,
dlaczego?”. Na Warsztaty dla dzieci od 6 do 9 lat obowiązują zapisy pod adresem: ewa.saczuk@stopociech.pl. Wstęp również wolny.

Kiedy: 29 czerwca, od godziny 11:00 do 14:00
Gdzie: Fundacja „Sto pociech”, ul. Freta 20/24a, 00-227 Warszawa
Cena: Bezpłatnie

Fundacja Sto Pociech

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij